dr n. med. Grzegorz Honisz

Kardiolog

Moja mama (78 lat woj świętokrzyskie ) od wielu lat leczy się na serce .Jej choroba dała znać podczas wizyty u mnie . Dostała się do ŚCChS przyjął ją wlaśnie dr.G. Honisz wspaniały nie tylko lekarz ale i przede wszystkim CZłOWIEK z odpowiednim podejściem do starszych pacjentów (mama niedosłyszy ma problemy z poruszaniem się ). Jest kompetentny uprzejmy, emanuje spokojem życzliwością, zrozumieniem ,zlecił wszystkie odpowiednie badania i ...uratował mi mamę. Godny polecenia

Wspaniały lekarz, z ogromną empatią do pacjenta i poczuciem misji w swoim zawodzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki i życzylibyśmy sobie więcej takich lekarzy w Śląskim Centrum Chorób Serca. Dziękujemy serdecznie za fachową opiekę i okazane względem nas człowieczeństwo. Polecamy Wszystkim Pana Doktora.

Polecam bardzo miły człowiek, dobry lekarz nie olewa ludzi podchodzi do nich bardzo miło . Lekarz z powołania a nie jak co niektórzy ...

WSPANIAŁY LUDZKI LEKARZ GODNY POLECENIA

WSPANIAŁY LUDZKI LEKARZ GODNY POLECENIA

Kompetentny człowiek. Uczciwy, nie posiada tzw. "grubego sumienia" jak inni lekarze. Leczy z poświęcenia, a nie dla pieniędzy.

Polecam tego lekarza, jestem zadowolona z lecznia

Polecam tego lekarza, jestem zadowolona z lecznia

dobry specjalista dba o pacjenta i stara sie pomoc

dobry specjalista dba o pacjenta i stara sie pomoc

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą ... Doktor z najlepszymi tradycjami opartymi na solidnych zasadach przypisanych dla tego zawodu.

człowiek bardzo ludzki , do rany przyłóż

człowiek bardzo ludzki , do rany przyłóż