dr n. med. Grzegorz Honisz

Kardiolog

Takiego lekarza ze świeczką szukać. Dziękuję Panie doktorze oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan z podejściem do pacjenta...

Polecam, dobry fachowiec w swojej dziedzinie, komunikatywny potrafi zrozumieć i dotrzeć do chorego człowieka.

U pana doktora jak zwykle bez zbędnego rozpisywania się szybko, konkretnie i rzetelnie, a przy tym wszystkim w miłej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Bardzo konkretne i szczegółowe wyjaśnienie problemu w ramach kolejnej wizyty kontrolnej, tym razem tzw. "TELE-PORADY" w czasie pandemii COVID-19. Prawidłowo postawiona diagnoza i dobrane leki. Wyjaśnienia co do dalszego leczenia. DZIĘKUJĘ!

Byłem pierwszy raz u Pana dr. Wykonano mi ekg zmierzono ciśnienie i z wynikami poprosił mnie Pan doktor. Po udzieleniu wyjasniń na temat niskiego pulsu i skoków ciśnienia , zostałem zbadany i zostały mi przepisane leki. Komunikatywność i sposób podejścia do pacjenta oceniam bardzo wysoko. Zadawane pytania i objaśnienia świadczą o dużej wiedzy.

Od paru lat chodzę na wizyty do Pana Doktora, jestem bardzo zadowolona. Lekarz ma wiedzę i umiejętnie dobiera leki. Polecam serdecznie

Lekarz bardzo sumienny. Wizyta o wyznaczonej godzinie. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Zaproponował zmianę leczenia. Widać, że doktorowi zależy na pacjencie. Polecam!

To była druga wizyta - konsultacja kardiologiczna. W czasie pierwszej wizyty miałam wykonane EKG, lekarz zrobił wywiad na temat mojego zdrowia i przebytych chorób. Zaordynowane leki ustabilizowały ciśnienie krwi. Pan doktor jest bardzo przyjazny, spokojny i udziela informacji na zadane pytania. Lekarz godny polecenia.

Polecam lekarza, bo w końcu wiem co jest przyczyną bólu, otrzymałem leki na obniżenie pulsu i jak narazie czuję się po nich lepiej, za miesiąc idę na wizytę kontrolną.

Pan Doktor podszedł do mnie z niesamowitą dokładnością, wysłuchał uważnie wiadomości o moich schorzeniach, skomentował przedstawioną dokumentację medyczną i przeprowadzone przez siebie badanie w sposób profesjonalny i jednocześnie zrozumiały. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za cierpliwość, zrozumienie i uczciwe, rzetelne, ludzkie potraktowanie. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi. Polecam.