lekarz Grzegorz Horszczaruk

Dla mnie najlepszy lekarz! Jestem w 37 tyg ciąży. Całą ciążę prowadził bez zarzutu. Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie. Miły, uprzejmy, dyskretny. Polecam!!!!

Jest miły i uprzejmy i nic poza tym.Słabo wyposażony gabinet.

Jest miły i uprzejmy i nic poza tym.Słabo wyposażony gabinet.

odbyłam juz kilkanaście wizyt u tego lekarza i mogę go z całą pewnościa polecić innym kobietom. jedno badanie w czasie ciązy zlecił mi trochę zapóźno jak się okazało no ale to jestem w stanie mu to wybaczyć. niedługo czeka mnie poród ciekawe jak będzie na oddziale? aż tsrach się bać.

naprawde dobry lekaz prowadzil moja ciaze i bylam zadowolna jest mily odpowiadal na wszystkie moje pytania i watpliwosci lekarz godny zaufania polecam go naprawde jest dobrym lekarzem i jak rodzilam to akurat on byl i potem na obchodzi pytal sie czy wszstko jest dobrze i wogole polecam go serdecznie.

W gabinecie obsługa w pełni spełniła moje oczekiwania. Jest cierpliwy, kompetentny, delikatny. W szpitalu na oddziale ginekologicznym też bez zarzutu (zainteresowanie pacjentką). Jednak już na oddziale położniczym znacznie gorzej. Zero zainteresowania "jego" pacjentką poza rutynowym obchodem.

Polecam! Wzbudza zaufanie, odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie.

Polecam! Wzbudza zaufanie, odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie.

W gabinecie obsługa super,ale w szpitalu kompletny brak zainteresowania pacjentem.ZAWIODŁAM SIĘ BARDZO.

Wspaniały lekarz!!!!Idealny,zapewne zdaje sobie sprawę,jak trudno jest kobiecie udostępnić tę najintymniejszą sferę ciała beznamiętnemu medycznemu badaniu.I postępuje z odpowiednią delikatnością i subtelnością.Zachęca do zadawania pytań i odpowiada na nie cierpliwie.Szanuje poglądy pacjentki.Prowadzi staranną kartotekę i dzięki temu przypomina pacjentce,że np.czas wykonać cytologie.Pan doktor stwarza miłą atmosferę.Słowem wspaniały lekarz!!!!POLECAM!!POLECAM!!!Dodam,że nie zamieniłabym Pana doktora na nikogo innego!!Idealny !!!

Bardzo polecam! Lekarz jest kompetentny i bardzo miły, wszystko wytłumaczy bez widocznego zniecierpliwienia i poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Oby więcej takich lekarzy.