lek. dent. Grzegorz Hruboń

Byłam bo wypadła mi plomba i szybko chciałam znaleźć wolnego dentystę, u Pana Dr umówiłam sie już na następny dzien. Jednak widok brudu na podłodze, na fotelu jakieś plamki czy coś podobnego w koszyczku gdzie wypłukuję sie pozostałości leżały zakrwawione waciki po poprzednim pacjencie!!! masakra myślałam że tam zwymiotuje jak to zobaczyłam. Zaczęłam sie zastanawiać czy wiertła wymienił, po poprzedniej osobie brrr, sama myśl mnie przeraża. Jako osoba miły i sympatyczny, dokładnie wszystko tłumaczy, nie śpieszy się jednak wszechobecny bałagan i brud odrzuca po pierwszej wizycie. Nie polecam

A ja muszę nie zgodzić się z poprzednią opinia. Bylam już kilka razy u Pana doktora i zawsze panował ład i porządek, a na dodatek jako jedyny w mieście doktor ma odpowiednie podejście i uprzejmość. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni leczenie. Polecam wszystkim

Kompetentny lekarz... z sercem na dłoni... widac ze z powolaniem a nie tylko z cennikiem, jak reszta w Lubsku. Wszystko wytlumaczy, odpowie na każde pytanie, nawet na smsa... polecam wszystkim! Takich lekarzy że świecą szukac!!!

czlowiek aniol, przemily... niesamowite poklady cierpliwosci i dokladosci. zawsze po ludzku doradzi. polecam:)

Potrzebowalam pilnie pomocy wieczorem, Pan Doktor przyjal mnie bezproblemowo, fachowo rozwiazal moj problem, byl przy tym bardzo uprzejmy pomimo pozniej pory. Bardzo dziekuje! Polecam wszystkim! Mily i sympatyczny czlowiek:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubsko"?

Al.Wojska Polskiego 2G

Krak.Przedmieście 56/1