- neurologopeda kliniczny, logopeda, terapeuta pedagogiczny
- spec. emisji głosu, jąkania, opóźnionego rozwoju mowy
- spec. geriatria i gerontologia z ...

- neurologopeda kliniczny, logopeda, terapeuta pedagogiczny
- spec. emisji głosu, jąkania, opóźnionego rozwoju mowy
- spec. geriatria i gerontologia z elementami opieki paliatywnej

Bardzo polecam Pana doktora. Jest skuteczny i bardzo konkretny. Nie owija w bawełnę... Wizyta zawsze był przyjemna i dawał możliwość nabycia nowych wiadomości.

Szczerze polecam. Pan doktor ma świetne podejście, dzięki temu mówię płynnie. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy.

Godny polecenia. Super podejście. Konkretny gość. Warto się wybrać i sprawdzić. ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

chodziliśmy z naszą młodszą córką do Pana Grzegorza. Córka nie mówiła. Teraz mówi. Trochę nas poświęcenia kosztowało i pracy. Obecnie chodzimy z dwójką dzieci. Starszy syn chodził do logopedy ale u pana Grzesia czujemy się dobrze, dzieci nawet w domu przeżywają spotkanie. Rezultaty gwarantuję. Zresztą wystarczy spróbować.

godny polecenia. dobra diagnoza , efekty widoczne. polecam !!!

godny polecenia. dobra diagnoza , efekty widoczne. polecam !!!

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście do problemu. Moje dziecko nie chciało wcześniej pracować u logopedy, a u pana Grzegorza pracuje i przychodzi chętnie.