lekarz Grzegorz Hydzik

Internista, Pulmonolog

03.01.2017 rok dyżur nocny na izbie przyjęć Doktora Grzegorza na oddziale płucnym ul. Rycerska chciałam podziękować Doktorowi , pielęgniarce i ratownikowi którzy w tej trudnej dla mnie chwili byli ze mną i wspierali mnie tak jak by byli mi bardzo bliscy . Wielką uwagę chciałam przywiązać doktorowi Grzegorzowi Hydzik za jego poświęcony czas , uprzejmość , zaufanie jakim mnie obdarzył i podaną przez niego dłoń którą mi podał podczas bolesnego badania płuc . Jest człowiekiem którego mogę polecić każdej Każdemu pacjentowi , potrafi tak wytłumaczyć proces leczenia że nawet największa diagnoza staje się nam nie straszna . Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia , i dużo cierpliwości do takich pacjentek jak ja . DZIEKUJE :)

Konkretnie rzeczowo na temat. Dla mnie fantastyczny specjalista. Cztery tygodnie walczyłem ze swoja pompą powietrzna. Nawet o szpital się moja niewydolność oparła. Ale dopiero jak trafiłem na tego człowieka zacząłem normalnie funkcjonować.