lekarz Grzegorz Inglot

Traumatolog, Ortopeda

PEŁEN PPROFESJONALIZM lekarz nie tylko postawi profesjonalna diagnozę ale i wytłumaczy pacjentowi bardzo zrozumiale. W szoku byłam jak wyszłam z gabinetu. Powtarzam jeszcze raz PEŁEN Profesjonalizm

PEŁEN PPROFESJONALIZM
PEŁEN Profesjonalizm

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Doktor przeprowadzil ciezka operacje zlozenia raczki corki w stawie lokciowym po upadku z konia. Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze. Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia.
Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze.
Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora

Świetny lekarz bardzo kompetentny zna się na swoim fachu - ortopedia dziecięca!!! Bardzo bardzo bardzo dziękuję i pozdrawiam!!!

i pozdrawiam!!!

To prawdziwy lekarz znający się na swoim fachu. Bez zwłoki i wahania zajął się moim złamaniem guzka mniejszego kości ramienia. Nie spotkałem w życiu takiego lekarza, ale jedno jest pewne dzięki Doktorowi, jego opiece i poświęconemu czasowi dziś mam sprawną rękę i tylko dwie blizny przypominają mi o tym że było zle. Rzyczliwy czlowiek gotowy oddzwonic, odpisać na sms, jeśli ktoś miał styczność z Tym lekarzem to będzie go wspominał jako wzór. Pozdrawiam i szczerze dziękuje że normalnie mogę zyc.

Pan Dr. przeprowadził mi artroskopie kolana zabieg się udał,obecnie chodzę na kontrole do Dr.Cyran,ale naprawdę polecam Pana doktora naprawdę świetnie operuje a poza tym prosto i dokładnie wytłumaczył mi jak przebiegała operacja oraz powiedział jak powinno wyglądać leczenie,jestem b.zadowolony.

Pan Grzegorz operował moje kolano bez żadnych dokładnych zdjęć (jedynie RTG na ktorym nic nie widac) Otworzyl kolano dzieki "nowej technologi" (jak to sam ujał) artroskopi . Czulem sie jak krolik doś. i po operacji nic sie nie zmienilo tak samo boli. Jeszcze mialem 3 zastrzyki wstrzykiwane bezposrednio pod rzepke ktore byly drogie, ale pozniej na wf. "galareta" zaczela latac po calym kolanie i trzeba bylo znowu operowac! Nie polecam!

Pana doktora poleciła mi koleżanka z pracy. Ja również gorąco Go polecam. Jest świetnym specjalistą i przemiłym człowiekiem. Nigdy nie odmówi pomocy w nagłych przypadkach. Bardzo kompetentny, cierpliwy i serdeczny w stosunku do pacjenta. Bardzo fachowo i wyczerpująco odpowie na każde pytanie związane ze schorzeniem.

Witam Oceniam tego lekarz bardzo dobrze. Szukam jednak kontaktu do jego gabinetu prywatnego, czy przyjmuje on w Rzeszowie?.Poprzednie wizyty byly w szpitalu na Górce. Czy ktoś sie oriętuje?

Witam

Angażuje się z sercem do pracy.A na dodatek cholernie miły i cierpliwy w stosunku do pacjenta.Więcej takich lekarzy na swej drodze bym sobie życzył.

wspaniały lekarz ,budzący zaufanie , interesuje się pacjentem ,umie i chce rozmawiać i tłumaczyć chorobę