dr n. med. Grzegorz Jagielski

Ginekolog

3,9
3,9
3,6

Bardzo kompetentny lekarz. Uratował moje życie poznając się jako jedyny na raku. Po cięzkiej chorobie i zabiegu jako jedyny dał mi nadzieje na dziecko. Dziś jestem w 8 miesiacu ciąży, po walce 12 lat in vitro. Ludzkie podejście, bez sciemniania. Po prostu wprost, chodz dla pacjenta moze to być szok. POLECAM

Godny polecenia lekarz, doskonały chirurg jestem po zabiegu założenia taśmy TOT i efekty są bardzo dobre. Polecam z czystym sumieniem.

Uważam że dr Jagielski jest dobrym lekarzem. Nie gloryfikuję go bo każdy może mieć różne wrażenia przy pierwszej wizycie, tym bardziej że Pan doktor ma dość specyficzne poczucie humoru które nie każdemu może przypaść do gustu. Dużo czasu poświęca na badanie i omówienie wszystkich zagadnień, jeżeli z badań wynika że mogą być jakieś problemy, kieruje na dodatkowe konsultacje, jest skrupulatny. Jedyny minus to brak USG w gabinecie prywatnym ale nie jest to bardzo duży problem.

Dr Grzegorz Jagielski to wspaniały specjalista, jest to lekarz z powołania. Dla niego każda pacjentka to inny ale również ważny problem. Chodziłam do niego wcześniej prywatnie a teraz pojawił sie w mojej Przychodni rejonowej i postanowiłam pójśc na wizytę w ten sposób. Oczywiscie nie było nic inaczej. Miły , kompetentny, odpowiedzialny i prawdziwy specjalista. Polecam wszystkim Paniom naprawdę lekarz z powołania, przy nim poczujecie sie bezpiecznie.

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, który nie daje się ugiąć pod naciskami innych. Trafnie stawia diagnozy, dobiera leki i mimo specyficznego podejścia do pacjenta i poczucia humoru, wie gdzie zmierza i jak pomóc choremu. Bardzo polecam.

Lekarz z powołania, skrupulatny, dobry diagnosta,posiada dobrą intuicję lekarza. Dbający o zdrowie kobiety. Potrafi cierpliwie odpowiadać na pytania, wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jak każdy człowiek może mieć czasami gorsze dni. Zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz dzięki panu doktorowi żyje ja i moje dziecko . Niech żyje i pracuje jak najdłużej bo wspaniały specjalista

Nie polecam tego lekarza! Kilkakrotnie źle dobrał mi pigułki anty., mój obecny lekarz, aż się za głowę złapał. Nie ma usg w gabinecie, nie zadbał o to, by mnie w ten sposób zbadać, mimo, że byłam na pierwszej w życiu wizycie. Nie kontaktowy... Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej i chodzę do innego lekarza, zdecydowanie nie polecam!

Uważam, że jest to lekarz z powołania, dbający o swoje pacjentki,traktuje każdą pacjentkę jako indywidualny przypadek i bardzo poważnie podchodzi do zgłaszanych problemów. Ma duże doświadczenie i w przeciwieństwie do początkujących lekarzy nie traktuje kobiet przedmiotowo, ale widzi w nich ludzi. Jest lekarzem godnym zaufania.

Kompetentny, miły i "normalny", mimo, że ciąża prowadzona w przychodni nie prywatnie wszystko w najlepszym porządku.