lekarz Grzegorz Jahn

Lekarz medycyny pracy

Lekarz godny polecenia, mogę się podpisać pod poprzednimi opiniami. Pan doktor słucha pacjenta, odpowiada na pytania, widać że naprawdę chce pomóc i przejmuje sie pacjentem, widząc człowieka a nie tylko chorobę. W czasie wizyty nie patrzył tylko w komputer. Też dawał sensowne rady, jak żyć z cukrzycą, co robić, czego unikać, na co można sobie co jakiś czas pozwolić, ale też jak nie dać się zwariować. Dopiero rozpoczynam leczenie i długa droga przede mną, ale mam wiarę, że z takim przewodnikiem będzie ona łatwiejsza i doprowadzi do celu.

Nie tylko przepyta i podpisze papier do pracy, ale naprawdę cierpliwie sprawdza, czy nic złego się nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

Nigdy nie odmówi i nie skąpi czasu na pacjenta.

Nigdy nie odmówi i nie skąpi czasu na pacjenta.

Lekarz poświęcił mi dużo czasu , wielu lekarzy mnie zbywało, długo chorowałam wszyscy bagatelizowali moje objawy.Pan Doktor postwił mnie na nogi, wyleczył-Dziękuję.Wdzięczna pacjentka Małgorzata F.

Perfekcjonista, polecam,super!

Perfekcjonista, polecam,super!