lekarz Grzegorz Jędrzejczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Lekarz TRAGICZNY!!! Byliśmy z dzieckiem na wizycie, każe nosić profilaktycznie pas biodrowy 7 dni w tygodniu 24h na dobę!!! Na oko stwierdził że dziecko ma wadę stawów biodrowych, po czym poszliśmy na parter na usg, pani powiedziała że wszystko jest ok, na moje słowa że doktor jędrzejczak stwierdził wadę stawu biodrowego najpierw się zaczerwieniła, na chwilę zaniemówiła a potem powiedziała no może lekką wadę rzeczywiście ma..(lekarz lekarza broni) Zaniepokojeni pojechaliśmy dzień póżniej tym razem do całkiem prywatnej przychodni na usg, badanie, wynik: stawy biodrowe IDEALNE!!! NIE POLECAM chyba że mają Państwo chęci na wiele straconych nerwów. Najgorsze w tym wszystkim jest to że dziecko cierpi tu najbardziej. Noszenie szerokiego pasa między nogami jest bardzo dużym dyskomfortem u dziecka, rozumiem jakby na prawdę trzeba było, ale on(lekarz jędrzejczak) ma takie widzimisie. Nie jest fachowcem. NIE POLECAM !

Pierwsza wizyta sprawiła, że nabrałam dużego zaufania do Doktora i mam zamiar pozostać pod Jego opieką.

Bardzo kompetentny lekarz, przede wszystkim wszystko rzeczowo tłumaczy. Mój przypadek (urologiczny) może nie był skomplikowany, ale leczenia było skuteczne. Generalnie polecam.