lekarz Grzegorz Józwiak

Neurochirurg

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

BRAK MI SŁÓW..................................................................................................................... ABY WYRAZIĆ MOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ PANU DR.GRZEGORZOWI JÓŻWIAKOWI

Świetny lekarz,bardzo nam pomógł podczas gdy inni rozkładali ręce.Panie doktorze Dziękujemy z całego serca.

Skromny "diament"neurochirurgii włocławskiej,świetny operator i fachowiec.

Skromny "diament"neurochirurgii włocławskiej,świetny operator i fachowiec.

Doktor G. Józwiak to lekarz,który zajął się moim problemem błyskawicznie i z pełnym profesjonalizmem.Polecam Go wszystkim,którzy szukają dobrego specjalisty.Jego wiedza i doświadczenie niczym nie odbiegają najlepszym profesjonalistom w tej dziedzinie.Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Przez Pana doktora byłam operowana 2 stycznia - dzięki niemu ból ustał ,który trwał latami i już żadne leki przeciwbólowe nie pomagały.Teraz chodzę normalne i czekam na rehabilitację . Dziękuję Panie Doktorze - wdzięczna pacjentka Grazyna.

Dziękuję Panie Doktorze - wdzięczna pacjentka Grazyna.

Rewelacyjny facet. Od dłuższego czasu pomaga mojej babci. Mimo, że jest bardzo zajęty nie odmawia pomocy.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr.Jóźwiak to mielibyśmy w naszych szpitalach i poradniach LEŚNĄ GÓRĘ!Bardzo dobry specjalista!

Polecam, młody, ambitny, zdolny, znakomity operator! Uratował mi życie!!Dziękuje!