dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

Witam, Pan Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski uratował mi nogę w wieku młodzieńczym, dzięki temu Panu normalnie funkcjonuje i nie spotkałem się w całym swoim życiu na drugiego takiego człowieka w śród lekarzy. Ten Pan nie dość, że dokonuje cudów to potrafi zrozumieć człowieka, wytłumaczy dokładnie. Niestety Pan doktor nie przyjmuje dorosłych. Pozdrawiam i bardzo polecam, inni ortopedzi nie dorastają mu do pięt .

Do profesora trafiłam przypadkiem, przyjechać do DSK na consilium z Warszawy, zainteresował się moim przypadkiem. Gdy wszyscy 'specjaliści' szpitalni wmawiali mi że mam nowotwór kości (była gulka na obojczyku), profesor po dokładnym zapoznaniu się z historią choroby i oględzinach stwierdził, że to nie żaden nowotwór a zwichnięcie stawu mostkowo- obojczykowego. Nie pomylił się, konkretnie powiedział 'specjalistom' co sądzi o ich diagnozie. Dodam, że profesor zjawił sie, gdy leżałam już przygotowana do biopsji. Minęło 8 lat a ja wciąż dziękuje za uratowanie życia. POLECAM WSZYSTKIM!

Próbował coś zrobić, i za to jestem mu wdzięczna, jednak mimo iż nie wiedział co zrobić, jak zaradzić, co poradzić cały czas wmawiał sobie, że robi dobrze, że jest w 100% pewny słuszności swojego postępowania. Mylił się i to bardzo, jednak nie dopuszczał do siebie tej myśli, nie potrafił się przyznać do błędu, zrezygnować, nie, on wciąż wierzył w to, że mu się uda. Moja choroba jest dość poważna i nie dziwie się, że nie mógł sobie dać rady, ale zaszkodził mi, oczywiście w dobrej wierze. Był miły, chciał pomóc, jednak nie umiał tego zrobić i nie potrafił się do tego przyznać...

Lekarz na 5+.Polecam!!!Jako jedyny poświecił czas na dokładne badanie mojego dziecka i opisanie choroby.

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY LEKARZ I CZŁOWIEK !!!!RÓWNIE SUMIENNY NA WIZYTACH W SZPITALU JAK I W GABINECIE PRYWATNYM !!! NIE NACIĄGA NA NIEPOTRZEBNE WIZYTY I KOSZTY , KOMPETENTNY , MIŁY , BARDZO SKROMNY CZŁOWIEK . A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO DOBRY SPECJALISTA ! POLECAM !!!!!

leczyłam się u niego od urodzenia do ukończenia pełnoletniości... uważam, że jest genialnym lekarzem... Fakt, państwowo czeka się dość długo, ale na pewno nie różni się ta wizyta od wizyty prywatnej, jest tak samo kompetentna... Jestem w pełni zadowolona... z moją wrodzona wadą wystarczyła tylko jedna operacja i chodzę, biegam, żyję normalnie... wiele mu zawdzięczam

Specjalista godny polecenia! Polecam rodzicom i ich dzieciom. Na pewno pomoże, nie tworzy "sztucznych kolejek", cierpliwy, zrównoważony.

Profesor bardzo miły, zanim zacznie badanie bioderek u noworodka wszystko opowie o tym jak będzie badał co powinno być widać na USG. Nie naciąga na zbędne wizyty no i co najważniejsze nie pcha profilaktycznie pieluchy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pana doktora. I z czystym sumieniem polecili byśmy znajomym.

Bardzo dobry specjalista,a także przystępny człowiek .Mam duży problem gdyż nie przyjmuję od nowego roku w Sanitasie ,a na Romera też nie.Czy orientuje się ktoś gdzie teraz można go znaleźć?Moja córeczka jest w trakcie leczenia dysplazji stawów biodrowych i nie wiem co zrobić.

Bardzo miły człowiek, dokładnie wszystko tłumaczy, ma podejście do małego pacjenta, nie naciąga na zbędne wydatki. Bez zastrzeżeń i ze spokojnym sumieniem mogę go polecić.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Lublin"?

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

SPSK-4 w Lublinie, SPWSzS w Chełmie