dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

Nie polecam. Nieuprzejmość i arogancja podczas pobytu na oddziale, która niejednego doprowadziła do łez...

Niestety ale będąc na oddziale szpitalnym z dzieckiem pan doktor wykazał się całkowitym brakiem empatii i podejścia do małego pacjenta, jak i mnie rodzica. Choroba dziecka, to ogromne przeżycie i lekarz powinien rzeczowo i kulturalnie wytłumaczyć dalszą procedurę leczenia. Niestety było wręcz odwrotnie. Arogancja, brak uprzejmości!

Wszystkim którzy się zastanawiają czy iść do tego pana ODRADZAM. Zdrowemu, w pełni funkcjonującemu dziecku przypisał porażenie mózgowe. Bez ŻADNYCH badań!!!! Zapytany dlaczego neurolog tego nie zdiagnozował powiedział, że teraz są odmieńcy i LGBT!!! Pieniądze wyrzucone w błoto, noce przepłakane, a diagnoza mylna. NIE POLECAM!!!

Najlepszy dziecięcy ortopeda jakiego znam! Jako jedyny z pośród 4 ortopedów prawidłowo zdiagnozowal koslawosc kolan oraz hiperlordoze u mojego dziecka. Pełen profesjonalizm, wszystko wytlumaczone dokładnie, badania dokladne, szybkie terminy do dokora i szybkie zabiegi w szpitalu. Dla takiego lekarza warto przebyć masę kilometrów.

Arogancja,brak profesjonalizmu , brak merytorycznej oceny stanu zdrowia pacjenta i to wszystko za jedyne 100zł ,tak najłagodniej można napisać o prywatnej konsultacji u Pana prof.Grzegorza Kandzierskiego.NIE POLECAM !!!!!

Witam, Pan Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski uratował mi nogę w wieku młodzieńczym, dzięki temu Panu normalnie funkcjonuje i nie spotkałem się w całym swoim życiu na drugiego takiego człowieka w śród lekarzy. Ten Pan nie dość, że dokonuje cudów to potrafi zrozumieć człowieka, wytłumaczy dokładnie. Niestety Pan doktor nie przyjmuje dorosłych. Pozdrawiam i bardzo polecam, inni ortopedzi nie dorastają mu do pięt .

Specjalista godny polecenia! Polecam rodzicom i ich dzieciom. Na pewno pomoże, nie tworzy "sztucznych kolejek", cierpliwy, zrównoważony.

Lekarz na 5+.Polecam!!!Jako jedyny poświecił czas na dokładne badanie mojego dziecka i opisanie choroby.

Próbował coś zrobić, i za to jestem mu wdzięczna, jednak mimo iż nie wiedział co zrobić, jak zaradzić, co poradzić cały czas wmawiał sobie, że robi dobrze, że jest w 100% pewny słuszności swojego postępowania. Mylił się i to bardzo, jednak nie dopuszczał do siebie tej myśli, nie potrafił się przyznać do błędu, zrezygnować, nie, on wciąż wierzył w to, że mu się uda. Moja choroba jest dość poważna i nie dziwie się, że nie mógł sobie dać rady, ale zaszkodził mi, oczywiście w dobrej wierze. Był miły, chciał pomóc, jednak nie umiał tego zrobić i nie potrafił się do tego przyznać...

Do profesora trafiłam przypadkiem, przyjechać do DSK na consilium z Warszawy, zainteresował się moim przypadkiem. Gdy wszyscy 'specjaliści' szpitalni wmawiali mi że mam nowotwór kości (była gulka na obojczyku), profesor po dokładnym zapoznaniu się z historią choroby i oględzinach stwierdził, że to nie żaden nowotwór a zwichnięcie stawu mostkowo- obojczykowego. Nie pomylił się, konkretnie powiedział 'specjalistom' co sądzi o ich diagnozie. Dodam, że profesor zjawił sie, gdy leżałam już przygotowana do biopsji. Minęło 8 lat a ja wciąż dziękuje za uratowanie życia. POLECAM WSZYSTKIM!