dr Grzegorz Klimek

dr Grzegorz Klimek leczy całą naszą rodzinę od ponad 2 lat. W naszej opinii jest mistrzem świata w stomatologii estetycznej (licówki, implanty). Znakomicie wykonał przeszczep dziąseł wykorzystując przeszczep łącznotkankowy. Mega dokładność i profesjonalizm! Polecamy w 100%!

W dzieciństwie uszkodziłem jedynki górne. Dr Grzegorz Klimek perfekcyjnie wykonał licówki. Zęby lepiej wyglądają niż przed wypadkiem. Polecam!

Do dr Klimka trafiłam z polecenia koleżanki. Uzębienie miałam w opłakanym stanie i wcześniej korzystałam z konsultacji innych, bardzo znanych i uznawanych stomatologów, implantologów. Już po pierwszej wizycie zaufałam lekarzowi i nie pomyliłam się. Doktor mi wszystko wyjaśniał w sposób, który do mnie przemawiał. Z całą odpowiedzialnością przyznaję, że jest to bardzo kompetentny, sumienny, niezmiernie dokładny lekarz. Do tego cierpliwy, kulturalny, uprzejmy, na bieżąco wyjaśniający i odpowiadający na pytania. Dziwią mnie niektóre wpisy. Dla mnie to po prostu Mistrz. Obecnie cieszę się , że trafiłam właśnie na niego. Z całego serca dziękuję za wszystko i będę Pana polecała.

Bardzo dobry lekarz, usunął mi 8-kę w 4 minuty, której inna chirurg stomatolog nie chciała się podjąć.

U dr Klimka lecze zeby juz od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejmy,cierpliwy i profesjonalny. Nie kazda wizyta u dentysty musi byc koszmarem!

Do Doktora Klimka trafiłam z polecenia. Doktor okazał się osobą profesjonalną, rzetelną, cierpliwą i uprzejmą. Godny polecenia.

Do Doktora Klimka trafiłam z polecenia.
Doktor okazał się osobą profesjonalną, rzetelną, cierpliwą i uprzejmą.
Godny polecenia.