dr n. med. Grzegorz Klimiuk

To było moja kolejna wizyta u pana doktora. Jak zwykle profesjonalnie i przy tym bardzo miło. Już nie boli :)

jeden z bardziej profesionalnych specialistów z jakim miałem doczynienia - szybko, tanio i profesionalnie

Ten lekarz usuwał mi operacyjnie dwie ósemki, leczył zęby i wstawiał koronę. Wszystkie zabiegi wykonał profesjonalnie, bez powikłań, jest bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie.

Od ok 10 lat korzystam tylko z jego usług oraz wykierowałam do niego rzeszę zadowlonych pacjentów. Młody, mało mówiący ale dużo robiący lekarz. Bardzo dokładny, spokojny i uczciwy. Jeśli nie trzeba, nie weźmie ani grosza. Jeśli nie ma potrzeby, nie spełni zachcianek tylko dlatego żeby zarobić. Świetny specjalista. Szczerze polecam.

Jeśli nie ma potrzeby, nie spełni zachcianek tylko dlatego żeby zarobić.
Świetny specjalista.
Szczerze polecam.