Grzegorz Kotusiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg stomatolog, Stomatolog

Serdecznie polecam !!! Jestem po usunięciu trzech ósemek, w tym jedna chirurgicznie. Mistrz w swoim fachu!!! :) Jestem bardzo wdzięczna i polecam, jak usuwać zęby to tylko u Pana Doktora :)

Szczerze Polecam usługi Pana Doktora :) jestem dzień po zabiegu usunięcia 8 i już o tym zapomniałam :) najlepszy stomatolog u jakiego leczyłam zęby. Kompetentny, uprzejmy, stomatolog z powołania, empatyczny, fachowiec.

Witam usuwałam u Pana doktora ósemkę górną poszło jak z płatka 10 min i po wszystkim :)polecam każdemu Pana doktora lekarz z powołania :) następne 2 ósemki będę usuwać u Pana doktora :)

Usuwałam u Pana Doktora zatrzymaną ósemkę. Zabieg był całkowicie bezbolesny i trwał około 30 minut. Po zabiegu szybko doszłam do siebie. Szczerze polecam!

Już 2 ósemki usunięte przez Pana Grzegorza - trudne przypadki, jednak wszystko zwieńczone sukcesami. Ze skomplikowanego zabiegu usunięcia wrośniętej ósemki, po 15 minutach wstałam zaskoczona z fotela, bo to już był koniec. Kolejnych ósemek na pewno pozbędę się w tym samym gabinecie. Polecam, chirurg z powołania!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poraj"?

Przychodnia Specjalistyczna "Optimax"
ulica 3-go Maja 25