lekarz Grzegorz Kowalczyk

2,7
2,7
2,9
2,1

To nie lekarz tylko konował. Dzisiaj przekonałem się o tym. Wczoraj robiliśmy test ciążowy z narzeczoną ,dzisiaj poszedłem z nią na wizytę po badaniu stwierdził że nic nie widzi i dał próbkę leków antykoncepcyjnych oraz przepisał na te leki receptę . Jakaś masakra po powrocie do domu został zrobiony drugi test i ponownie pozytywny. To jest jakieś nie poważne z jego strony. Inny lekarz kategorycznie zakazał zażywać tych leków. Obiecuję że tej sprawy tak nie zostawię nie może być tak że lekarz popełnia błędy albo bierze profity za leki. Ten pan morze być radnym ale od odpowiedzialności go to nie uchroni. Pozdrawiam Marcin

Witam. Lekarz jest bardzo dokładny. Nie lekceważy moich dolegliwości ciążowych, poświęca sporo czasu na USG, robi wszystkie badania jakie przysługują mi na NFZ, doradzi i objaśni w razie moich wątpliwości. Serdecznie polecam tego lekarza.

Uważam że nie chce mu się już przyjmowac pacjentki,jestem u niego raz w miesiącu po receptę i zawsze spóźnia się godzinę gdzie np przyjmuje od 10 jest na 11!Po drugie wykonuje niedokładnie badania,wyniki cytologi są takie "na oko".Ogólnie nie polecam i nie pisze tego dlatego że jest radnym i jestem jego przeciwniczką,nawet o tym nie wiedziałam gdyż nie interesuję się polityką

lekarz ten pozwala sobie na niestosowne uwagi dotyczace np. urody pacjentki. A w moim wypadku poprostu zgubil pobrany wcześniej do badania materiał i nawet nie przeprosił.

Zgadzam sie co do dużych,wręcz ogromnych pomyłek przez tego lekarza,które narażają zdrowie pacjenta;-(

P. Kowalczyk stwierdził u mnie torbiela a okazało się, że jestem w ciąży. Nie polecam. Podobno nie pierwszy taki przypadek.

To, co wcześniej ktoś napisał w komentarzu, jest niesprawiedliwe i krzywdzące. P. Kowalczyk jest radnym, więc być może odezwał się jakiś przeciwnik polityczny