dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Świetny specjalista, mily człowiek dokładnie tłumaczy wszystko związane z operacja. Wielka szkoda, ze już nie operuje w Swietochlowicach...strata olbrzymia dla naszego miasta. Byłam przed operacja tarczycy u Pana Dr. w Chorzowie na ul. Szczecińskiej-usg, na miejscu , kwalifikacja do operacji. Dr. Kowalski przeniósł się do Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach..świetny szpital, polecam.

Sprawdziłam...Godny polecenia specjalista. Wyjaśnił dokładnie co mnie czeka. Operacja, pobyt w szpitalu i rekonwalescencja zgodnie z informacjami uzyskanymi na wizycie. Co więcej... blizny po operacji prawie nie widać, wszystko schowane z pępku. Oddział czysty, zadbany z super personelem. Gratulacje dla Świętochłowic

Bardzo dobry specjalista, wybitny chirurg laparoskopowy...i nie chodzi tylko o woreczek żółciowy. Babcia jest po wycięciu nowotworu metodą laparoskopową. Szybko wróciła do zdrowia, a blizna...maleńka. Polecam tego chirurga wszystkim. Mariola

Bardzo cienię dr. Kowalskiego za jego szczerość. Nigdy, jeżeli chodzi o moją rodzinę, nie prawił farmazonów jak będzie świetnie i doskonale - a jednak, zarówno ja, jak i moją mama tylko jemu możemy zaufać. Polecam Gorąco. Joanna

Chciałbym poinformować, że dr. Kowalski nie przyjmuje już w poradni Lancet w Katowicach oraz Promed w Bytomiu. Pacjenci kwalifikowani do leczenia operacyjnego otyłości oraz zespołu metabolicznego, jak i do operacji małoinawzyjnych , jednoportowych oraz laparoskopowych są konsultowani w Poradni Energomontaż w Chorzowie, ul.Szczecińska - wtorek od 16.00

Zdecydowanie tak...bardzo dobry chirurg i jeden z nielicznych specjalistów operujacych ludźmi z otyłością. Polecam wszystkim, którzy maja takie problemy. Tłumaczy, wyjaśnia...i operuje, czyli pełnia szczęścia. Mariola

Najlepszy jakiego poznałam. Rzczowy, sympatyczny i profesjonalny. Niestety często zabiegany i to "problem" dla nas pacjetów. Jednak zawsze, kiedy potrzebuje fachowej pomocy chirurgicznej... i zgłaszam się do dr.Kowalskiego Bardzo Polecam. Zuzanna

Długo szukałem kogoś komu mógłbym zaufać. Kogoś kto nie tylko powie, że wszystko będzie OK.... ale takiego wszystko zrobi, żeby było OK po operacji. Jestem po ciężkiej operacji z powodu nowotworu jelita grubego i jest wszystko OK. Dziękuję Doktorze

Cóż...jest mi przykro jak coś takiego czytam. Dla mnie dr Kowalski to chirurg w pełni tego słowa znaczeniu. A o poprzednim poście.....ta osoba...ta pani jak myślę ma problemy z brakiem akceptacji i nie akceptuje ludzi, którzy jej nie dostrzegają. Do tego ukrywając swój brak chęci pomocy bliski oczernia innych, którzy na to zwracają uwagę. Żal mi tej osoby. Pielęgniarka

Może i Pan doktor jest ptrzystojny ale najwidoczniej stanął w kolejce po wygląd a nie po wychowanie . w trakcie wizyty na w szpitalu na dyżurze przyszedł nawet nie mówiąc dzień dobry, zbagatelizował powód wizyty a na końcu w sposób niezwykle niekulturalny skomentował sytuacje rodzinie chorego. Może miał gorszy dzień - ale to nie zwalnia z podstawowych zasad wychowania. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!