dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Ocena krótka, ale mam nadzieję, że pomocna: bardzo dobry chirurg o dużej wiedzy i możliwościach. Oddział Chirurgiczny w Świętochłowicach, którym kieruje : godny polecenia - miły, uśmiechnięty i doświadczony personel, dobre warunki hotelowe. Jednym słowem OK. Mariusz

Chirurg godny polecenia. Warto się zwrócić do tego doktora ... i choć czasem o chmurnej powierzchownosci to o wielkim sercu człowiek.

Zdecydowania najlepszy chirurg jakiego poznałem. Profesjonalista i świetnie prowadzący oddział ordynator. jako mieszkaniec Świętochłowic uważam, że to wielki skarb, że dr. Kowalski kieruje naszym oddziałem chirurgii. Brawo doktorze i oby tak dalej. Pozdrowienia i szacunek dla całego zespołu. Wdzięczny Pacjent

super specjalistą, tłumaczy chorobę, nie sugeruje sposobu leczenia, tylko przedstawia sposoby ....osobiście jestem bardzo zadowolona

Dawno nie czułam się tak "dobrze" po wizycie u lekarza. czeka mnie poważna operacja, była u kilku specjalistów-nie powiem niezłych-ale dopiero doktor Kowalski wyjaśnił mi wszystko i przedstawił OBIEKTYWNIE wszystko za i przeciw..bez fałszywej aury jak niektórzy jego koledzy. Warto postawić na tego doktora..Ja to zrobiłam.

Oby więcej takich lekarzy...bezinteresowy, nie bajdurzy..i wie co ma zrobic. Świetny chirurg i jak mysle miłośnik laparoskopii. Polecam Pana Ordynatora i Oddział Chirurgiczny w Świetochłowicach...choć sama mieszkam w Katowicach. Renata

dramat! nie słucha i bagatelizuje opisane przez pacjenta dolegliwości. stwierdzenie, że taka moja uroda i nic się nie da zrobić było niesamowicie budujące... lekarz nie zaproponował żadnego badania przy niewydolności żylnej. w rezultacie NIC sensownego nie zaproponował i tym samym NIE POMÓGŁ. wizyta u tego pana to dla mnie stracony czas. lekarz zachowywał się lekceważąco, jakby odhaczył kolejnego pacjenta. nie polecam!!

Znam Pana Doktora Kowalskiego od kilkunastu lat - razem pracowaliśmy w Chorzowie. Uważam, że jest świetnym specjalistą i..dobrym człowiekiem. Czasami trudny w kontakcie, co nie zmienia jego profesjonalnego podejścia do pracy. Uważam, że niektórzy nie powinni sie wypowiadać dopuki naprawde nie poznaja człowieka

Zdecydownie najlepszy chirurg jakiego spotkałem..rzeczowy, z duzą wiedzą. Zbieg miłem wykonany w szpitalu w Świętochłowicach, gdzie Pan Doktor Kowalski jest Ordynatorem. Jeśli można tak powiedzieć...to była to przyjemnośc. Swietna obsługa-miły personel, fachowcy lekarze..cóz więcej pragnąc. Polecam gorąco. Marek

Najlepszy jakiego poznalam i mielam kontakt. Polecam Goraco Dr. Kowalskiego. Swiety fachowiec i mily czlowiek. Polecam jeszcze raz. Mariola