dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Zdecydowanie TAK. Chirurg z dużą wiedzą, tłumaczy chorobe i sposób leczenia, nieco bucowaty...ale nie zawsze, mimo to wzbudza zaufanie. Zdecydowanie polecam Pana Ordynatora. Małgorzata

Byłem Zobaczyłem ...i jestem bardzo zadowolony. Jestem piłkarzem, miałem przepuklinę pachwinową, jestem 2 tyg. po operacji laparoskopowej i znów gram. Bardzo Polecam Dr. Kowalskiego i Oddział w Świętochłowicach

Zdecydowanie polecam Pana doktora Kowalskiego. Wyjaśnia chorobę, przedstawia możliwości leczenia. Nie należny do tych chirurgów, którzy od raz tylko by operowali-za to go cenie. Mariola

Bardzo dobry lekarz-POLECAM.Czy ktoś wie gdzie pan doktor przyjmuje prywatnie?

Bardzo dobry lekarz-POLECAM.Czy ktoś wie gdzie pan doktor przyjmuje prywatnie?

Gorrąco Polecam Nie dość że bajecznie przystojny to jeszcze świetny specjalista. Iwo

Najlepszy chirurg jakiego znam. Kompetentny i doświadczony, a przy tym bardzo miły :) Polecam

Dla mojej rodziny dr. Kowalski zrobił najwspanialsza rzecz...Polecam go serdecznie. Gerard

cóz mogę powiedzieć...dla mnie supernajlepszy, polecam barrrdzo gorąco. Zenon

cóz mogę powiedzieć...dla mnie supernajlepszy, polecam barrrdzo gorąco. Zenon

Polecam gorąco . Wysokiej klasy specjalista i fajny facet. Mariola

Polecam gorąco . Wysokiej klasy specjalista i fajny facet. Mariola

Godny polecenia. Jako chirurg jeden z najlepszych jakich poznałem...a z tego co słyszałem w zabiegach laparoskopowych najlepszy na Śląsku...sam miałem operowana przepukline pachwinową laparoskopowo i jestem bardzo zadowolony...2 tyg. i jestem na boisku-o to mi chodziło. MACIEK