mgr Grzegorz Kowaluk

Dietetyk

Miałam dużo problemów nawet nie tyle z odchudzaniem, co z pozostałościami po niezbyt udanych poradach innych dietetyków. Okazuje się, że większość z nich to tylko wyciąga pieniądza, a diety przepisuje losowo, może zadziała, a może nie. Pierwszy raz u Pana Kowaluka spotkałam się z indywidualnym podejściem i z tak profesjonalną obsługą. Warto. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką 55 kg przy wzroście 160 cm.

Bardzo dobre podejście do pacjentów. Wszystko dobrze tłumaczy i motywuje :) Jeśli komuś nie udało się schudnąć dzięki temu Panu to tylko przez swoje lenistwo.

Jest to Pan niezwykle miły i kompetentny, czuć, że traktuje swojego pacjenta podmiotowo. Można schudnąć bardzo dużo stosując się do jego zaleceń:)

Hmm...Nie wiem od czego zacząć...Wyborem odpowiedniego dietetyka kierowałam się wieloma pozytywnymi opiniami dla Pana Kowaluka. Pierwsze rozczarowanie na spotkaniu, bardzo krótko, brak wyjaśnień dotyczących diety która miała być wysłana w przyszłości. Dodatkowo wyglądało to tak, żeby wizyta trwała jak najkrócej bo następna osoba przychodzi na wizytę. Jedna naprawdę pozytywna rzecz to pierwszy jadłospis, naprawdę genialny. Już kolejne zupełnie niedopasowane, niedobre, i jednocześnie widać że napisane na szybko. Zraziłam się bardzo do wyżej wymienionego dietetyka i nie polecam nikomu.

Pan Grzegorz Kowaluk jest bardzo uprzejmy i uświadomił mi wiele rzeczy. Polecam umówić się chociaż na jedną wizytę. Ja straciłam 25 kg w trochę dłużej niż pół roku, póki co nie ma efektu jo-jo, ale trzeba zmienić nawyki żywieniowe już na stałe. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.isto.pl/ można umówić się z nim bezpośrednio pod numerem 500 259 770. Z tego co się orientuję to dojeżdża do klientów na terenie innych miast nie tylko Lublina, na pewno Zamościa, Biłgoraja i Puław, najlepiej dowiedzieć się telefonicznie.

Pan Kowaluk jest nie dość, że przemiłym człowiekiem, to na dodatek prawdziwym profesjonalistą. Na pewno nie będzie kazać nam przechodzić na jakieś drakońskie diety, bo nie w tym rzecz polega w związku z odchudzaniem. Pan Grzegorz bardzo precyzyjnie dobiera diety i ćwiczenia, dlatego efekty pojawiają się naprawdę szybko, nie pogarszając przy tym naszego samopoczucia.

Dzięki panu Kowalukowi w ciągu 5 miesięcy schudłam prawie 30 kg Wreszcieeeee! Wcześniej przerobilam wiele "cudownych" i "100% skutecznych diet Wszędzie to samo- licz kalorie, wiedziałam ze to ściema w dodatku na pewno dopadnie mnie efekt jo-jo, ale co sie nie robi kiedy jest sie zdesperowanym ? Tu dostalam fajny jadłospis z tym co lubie takze polecam

Jak najbardziej godny polecenia. pan Grzegorz pomógł mi przybrać na wadze. Wiem, że głównie dietetyk kojarzy się ze schudnięciem, ale ja byłam baaardzo chyba i zawsze chciałam trochę przytyć. Dużo jadłam, ale mam bardzo dobrą przemianę materii i nie mogła, przytyć. Pan Kowaluk dobrał mi odpowiednia dietę i suplementy dzięki czemu przytyłam kilka kilogramów i wreszcie nie wyglądam jak anorektyczka. Polecam. Pan Kowaluk zna się na rzeczy ;)))

estem pacjentką już jakiś czas, a teraz Pan Kowaluk przyjmuje obok tesco , co mnie ucieszyło , bo mieszkam dwa kroki . Co więcej , dobrał mi świetną dietę , jestem zadowolona , uświadomił mi moje błedy w odżywianiu , zaraził , stylem zdrowego trybu zycia , jest bardzo mi. Wysłałam ciocię , która ma nadwagę i nie jest u niej dobrze z odżywianiem , ale już 2 mieś po wizycie widać u cioci efekty , zmieniła sie na lepsze Polecam.

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie w kontrolowany sposób to nie czekaj na cud,umów się na wizytę! Polecam w 100 %

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Lublin"?

Poradnia Dietetyczna NUTRI HEALTH w Centrum Terapii Narturalnych w Lublinie
Łabędzia 17