lekarz Grzegorz Krakowiak

Lekarz rodzinny

lekarz , który podchodzi do pacjenta podmiotowo,nigdy nie odmówił mi pomocy mimo, że nie byłam zapisana. Mam wielki szacunek dla tego lekarza, ponieważ byłam ze swoim problemem u kilku "specjalistów", którzy go bagatelizowali, a dr Krakowiak po pierwsze wizycie zauważył nieprawidłowości skierował na badanie i dzięki niemu rak tak nowotwór został wcześnie zdiagnozowany. Dlatego też ten lekarz jest najlepszy co nie ulega wątpliwości. Polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy lekarskiej.

uważam iż Doktor Krakowiak jest jednym z najlepszych lekarzy. Zawsze kiedy do niego przychodzę, wiem, że będzie potrafił mi pomoc i zdiagnozować chorobę.

jest kompetentny i traktuje pacjenta jak człowieka

jest kompetentny i traktuje pacjenta jak człowieka

Wspaniały lekarz. Zawsze uprzejmy i dobrze diagnozujący choroby. Jeśli zaje sobie sprawe z tego ze moze sobie nie poradzić z chorobą przyznaje sie do tego.

Najlepszy diagnosta.Z całą rodziną mamy do niego zaufanie.Gdy inni lekarze byli bezradni kiedy zachorował mój syn,pan doktor już po 2 minutach wiedział co mu jest.

polecam tego lekarza wszystkim chorym ludziom .Jak jestem chora to przyjeżdżam do Pana doktora aż z wawy (nawet tam nie ma takich fachowców) .On jak postawi diagnozę i przepisze leki to zawsze przechodzi .

Najlepszy lekarz w Pionkach i okolicy, człowiek działający z powołania - wnikliwy i bardzo pracowity. Zdecydowanie polecam leczenie u Grzegorza Krakowiaka !

... poza tym poprostu normalny-wzór LEKARZA i CZŁOWIEKA-POLECAM

... poza tym poprostu normalny-wzór LEKARZA i CZŁOWIEKA-POLECAM

Najlepszy lekarz w Pionkach . Polecam go wszystkim .

Najlepszy lekarz w Pionkach . Polecam go wszystkim .

od niedawna przepisałam się do doktora,i bardzo żałuję.Opinia o doktorze w naszym mieście jest pozytywna, ale myślę że przekazywana od osób znajomych i nie jest obiektywna.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Pionki"?

Przychodnia Centrum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Słupica 87
26-630 Jedlnia-Letnisko
Radomska 3
26-940 Pionki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDROWIE" - filia w Czarnej
Czarna 5