dr Grzegorz Krężel

Bardzo polecam! Dr poświęca każdemu pacjentowi minimum godzinę.Bardzo dokładny.Wyrzezbił mi tak zeba,ze az trudno bylo uwierzyć, ze godzinę wczesniej byl w oplakanym stanie. Tlumaczy i wyjasnia. Cena adekwatna do usługi, nie jest tanio,ale umowmy się cos za cos. Uprzejmy, gabinecik ładny i czysciutki. Jestem zadowolona i na pewno nie zamierzam zmieniać dentysty ;) pozdrawiam

Bardzo dobry specjalista, potwierdzam to co napisała poprzedniczka jest artystą w odtwarzaniu zębów przy znacznych ubytkach. Jeśli masz korzeń to doktor napewno coś z tym zrobi :) Gabinet bardzo estetyczny i czysty.

Rzeczywiście bardzo dobry stomatolog. Dokładny i profesjonalny. Ceny nie najniższe, no ale efekty leczenia , rekonstrukcji zębów wspaniałe. POLECAM każdemu kto szuka fachowego stomatologa.

Stomatolog, który budzi ogromne zaufanie.Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza.