dr Grzegorz Krężel

Nie znam się na stomatologii, więc trudno mi wyrazić w pełni sprawiedliwą ocenę. Zgłosiłem się do Doktora mając zęby mocno zrujnowane. Dziś cieszę się pełnią mocy fizycznej i estetycznej uzębienia w całości. Kilka miesięcy troskliwej opieki, wyjątkowa już dziś kultura w komunikacji, schludny gabinet przepełniony zapachem dobrej kawy i wytrawną muzyką oraz niewymuszenie czarująca atmosfera pracy. Pan Doktor jest w swojej dziedzinie artystą i to wcale nie jest metafora, lecz fakt. Z ogromnym zaufaniem oddawałem się w opiekę doktora Krężela i sympatycznej asystentki, pani Małgorzaty, z przyjemnością obserwując jak ładnie ze sobą współpracują. Dziękuję wszystkim, którzy udzielili mi pomocy w tym wyjątkowo pogodnym gabinecie. Również dr Wioli Łozowskiej. Do zobaczenia podczas okresowych przeglądów.

Rzeczywiście bardzo dobry stomatolog. Dokładny i profesjonalny. Ceny nie najniższe, no ale efekty leczenia , rekonstrukcji zębów wspaniałe. POLECAM każdemu kto szuka fachowego stomatologa.

Bardzo dobry specjalista, potwierdzam to co napisała poprzedniczka jest artystą w odtwarzaniu zębów przy znacznych ubytkach. Jeśli masz korzeń to doktor napewno coś z tym zrobi :) Gabinet bardzo estetyczny i czysty.

Stomatolog, który budzi ogromne zaufanie.Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza.

Bardzo polecam! Dr poświęca każdemu pacjentowi minimum godzinę.Bardzo dokładny.Wyrzezbił mi tak zeba,ze az trudno bylo uwierzyć, ze godzinę wczesniej byl w oplakanym stanie. Tlumaczy i wyjasnia. Cena adekwatna do usługi, nie jest tanio,ale umowmy się cos za cos. Uprzejmy, gabinecik ładny i czysciutki. Jestem zadowolona i na pewno nie zamierzam zmieniać dentysty ;) pozdrawiam