lekarz Grzegorz Ksiazkiewicz

Chirurg onkolog

2,9
2,9

Kawał zajebanego fiuta traktuje ludzi chorych jak zło konieczne. Widziałem to na własne oczy wczoraj tj, 01.08.2017 jak ten zafajdany fiut rozmawia z pacjentami bardzo chorymi nie polecał bym u niego wizyty kawał huja a wygląd ma jakby był naćpany lu pijany

Byłam na wizycie u tego Pana kilka razy i za każdym razem po zaledwie 3-4 minutach żegnał się oświadczając, że on już skończył. Strasznie nie przyjemny, opryskliwy, perfidny. Jego zachowanie było nieetyczne. Gdy chciałam się dowiedzieć czegoś więcej niż to, co owy Pan mi oświadczył, że on już skończył i do się ze mną żegna. Nie zrobiłam nic, by urazić tego Pana, więc jako lekarz, który w danej chwili zajmował się przyjmowaniem pacjentów na wizytę, wydaje mi się, że powinien tym się właśnie zajmować i odpowiedzieć na pytania które nurtują pacjenta. Ja nie przyszłam na wizytę dla swojej rozrywki i tak samo bym chciała, by ten lekarz traktował pacjentów poważnie. Moja znajoma również była pacjentką u tego lekarza parę lat temu i równie źle ją potraktował, więc nie sądzę, że to moja osoba po postu mu przeszkadzała. Jeśli chcecie być potraktowani jakby obiad w domu był ważniejszy od waszej przypadłości, to polecam. Ale, jeśli nie macie ochoty, ani sił na takie traktowanie, to radziłabym szukać dalej, bo zdrowie jest najważniejsze. :)

Trafiłam na lekarza przypadkiem w Poradni. Wcześniej chodziłam do innego, z którego byłam zadowolona, tym razem pani w recepcji przez pomyłkę źle mnie zapisała. Pomijając niemiłe usposobienie, brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, doktor nie wydaje się znać na tym, co robi. Od razu, bez badań chciał mnie "pod nóż", mimo że moje zmiany są tylko do obserwacji. Nie zleca niezbędnych badań (poprzedni lekarz zlecał, teraz - będę musiała zrobić je we własnym zakresie), nie słucha pacjenta. Nie polecam.

Może i dobry lekarz ale szkoda, że nie ma stałego cennika. Raz bierze 80zł innym razem za odczytanie tylko wyniku USG 100,-zł poświęcił zaledwie 7 minut. Więcej do niego nie pójdę na wizytę.

Więcej do niego nie pójdę na wizytę.

Czytam wszystkie te opinie i bardzo się dziwię. Polacy to taki naród że ilu ich jest tyle będzie opinii i oczekiwań. Jeśli chodzi o Pana doktora to przyjął moją bezradną i załamaną żonę, zupełnie z innego regionu. Po prostu był na komisji i żona trafiła na niego w przychodni.(nie mieszkamy w Szczecinie) Operował moją żonę w środę między 8:15 a 11:10. Spotkałem na sali panie które operował, i wszystkie bardzo chwalą go jako doskonałego fachowca. Może z komunikacja jest trochę gorzej ale lekarz i to chirurg - onkolog to nie ...

Operował moją żonę w środę między 8:15 a 11:10. Spotkałem na sali panie które operował, i wszystkie bardzo chwalą go jako doskonałego fachowca. Może z komunikacja jest trochę gorzej ale lekarz i to chirurg - onkolog to nie wróżka ani ochronka. Taki musi być, aż strach pomyśleć przy takiej ilości operacji i pacjentów gdyby nad każdym musiał się rozczulać.....Chwaliły go również pielęgniarki na oddziale a my mu zaufaliśmy i mamy zamiar ufać, to tylko tyle...- pozdrawiam

Rzeźnik nie chirurg. Operacje może robi dobrze, ale do zabiegów chirurgicznych nie ma umiejętności. Nie potrafi poprawnie zszyć małej ranki po wycięciu znamienia(mam źle założone szwy)...Moim zdaniem mój zabieg zrobił na "odwal się", z 10 min może trwał cały zabieg, to chyba o czymś świadczy. Nigdy więcej. Nie chcę być Frankensteinem...

Pod opieką onkologiczną jestem wiele lat,właśnie u dr Książkiewicza.Uwagi pacjentów są różne,ale to naprawdę fachowiec.Operował mnie kilka razy.Dzięki opiece dr-a jestem na chodzie.Ludzie czasami są mało obiektywni i jak to Polacy znają się na wszystkim.A tak naprawdę to doktor nie lubi chamstwa i pewnie czasami się zdenerwuje,to też człowiek.Dziękuję doktorze.

Byłam operowana przez doktora 3 razy. Trafiłam na niego na izbie przyjęć zupełnie przypadkowo. Jest rzeczowy, konkretny i zdystansowany. I taki ma być chirurg onkolog. Ma leczyć a nie trzymać za rękę,patrzeć w oczy i pocieszać - to jest zadanie dla psychoonkologa. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami poprzedniczek. Uważam, że Dr Książkiewicz to bardzo dobry lekarz. Uratował mi życie! Polecam!

Miałam przyjemność mieć do czynienia z doktorem wczoraj,tj.18.02.2011r.Była to wątpliwa przyjemność. Z innymi pacjentami czekaliśmy na niego 3 godziny w budynku chirurgi, żeby ustalić termin zabiegów. Bardzo, bardzo nieprzyjemny.Wysłuchać pacjenta w ogóle nie chce.Odnosi się wrażenie,że mu się przeszkadza.Może kroić dobrze potrafi, ale do przerażonych pacjentów podejścia kompletnie nie ma. Małgorzata

Witam byłam dzisiaj u dr Ksiazkiewicza na strzałowskiej dzień wcześniej mialam wykonane prywatnie usg piersi i okazało sie ze sa zmiany i dr wykonujaca USG powiedziała , ze koniecznie biopsja. Pojechałam na strzalowska rano w rejstracji powiedziano mi ze doktor przyjmuje pierwszych kilka osob bez numerka,i rzeczywiscie Pani która weszla przede mna zostala przez lekarza przyjeta ja weszłam druga zapytałam się czy mnie przyjmie odburknął ze nie wie zapytał o co chodzi opisalam mu sytuacje pokazalam USG popatrzyl, rzucił mój wynik na biurko i powiedział ze mam się zarejstrować na kwiecień, był nie miły bardzo, poczułam sie smieć to jest własnie profilaktyka raka piersi w Polsce, placę podatki Państwo zabiera lwią część mojej pensji a Pan doktor traktuje jak śmiecia, rozumiem może na jego oko to nie byla pilna sprawa ale od kiedy doktor ma rentgen w oczach i jest pewien, że do kwietnia w mojej piersi nie zajdą niebezpieczne zmiany, w szpaitalu na pomorzanach powiedziano mi że oczywiśćie mnie przyjmą miła Pani wytłumaczyła mi co i jak nigdy więcej na strzałowską ludzie traktowani jak bydło a Pan doktorek KSIĄŻKIEWICZ prywatnie to pewnie inaczej by ze mna rozmawiał kasa robi swoje!!!!!