lekarz Grzegorz Kubisiak

3,5
3,3

Serdecznie polecam Pana Doktora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentek. Warto tam iść a pan Doktor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba dlugo czekać na wizyte ja trafiam zawsze albo na ten sam dzień kiedy dzwonię albo już na następny więć można zapomnieć o kolejkach i cierpieniu. Serdecznie polecam (p.s. wspaniały przy pierwszej wizycie)

Witam! Nie zgodziłabym się z tą opinią o panu doktorze ..Mianowicie jestem w 20 tygodniu ciąży i mimo mojego upomnienia nie otrzymalam jeszcze karty ciąży gdzie lekarz powinien ja zalozyc przy pierwszej wizycie potwierdzajacej ciąże ponadto doktor przyjmuje na nfz a co sie okazalo za cytologie musialam zaplacic 15 zl ! skandal ! Pozdrawiam i radzilabym zastanowic sie decydujac sie wlasnie na wizyty u tego lekarza.

naprawdę polecam,przykłada się do tego do zawodu

naprawdę polecam,przykłada się do tego do zawodu

Leczenie na ubezpieczalnię można sobie odpuścić ,gdyż pan Doktor nie jest zbyt zaangażowany w problemy pacjentek.