Nie polecam poszedłem na konsultacje z wrażliwym zębem po leczeniu w innym gabinecie, dr Kucharski powiedział, że z zębem wszystko ok, sprawiał wrażenie, że nie rozumiał mojej wypowiedzi dopytywał się kilka razy. ale znalazł 5 ubytków. Powiedziałem, że na panoramie jaką przyniosłem też nie ma ubytków, powiedział, że panorama nie oddaje dobrego obrazu nigdy, ani żadne zdjęcie. Jak powiedziałem, że oprócz panoramy, miałem badanie laserem diagnostycznym Kavo w listopadzie i nic nie wykazał, to powiedział, że to prawdopodobnie wina osadu i próchnicy nie ma, ale zobaczy dobrze jak usunę osad, bo może to nie ubytki. Jaką wiedzę te lekarz reprezentuje, jeśli nie odróżnia osadu od próchnicy? Wracając z kliniki bardzo się niepokoiłem, więc poszedłem raz jeszcze do dentysty obok domu wszystkie zęby zdrowe. Pięciu lekarzy też nie widziało ubytków w listopadzie 2015, dr Kucharski widział ich pięć Szkoda pieniędzy

Odradzam. Komentarze pisanie przez dr. Kucharskiego, jego rodziców i to wszystko. Kto go poznał prywatnie- wie, że wiedza, kultura i morał zawodowy kształtuje się na poziomie poniżej ZERA. Odradzam. Nie dajcie się nabrać w balona. Szanujmy siebie i swoje pieniądze w portfelu.

Świetny lekarz miałem duzo pytań przd implantami wszystko mi wytłumaczył a do samego zabiegu skrupulatnie mnie przygotował badania tomogrsficxne zrobily na mnie ogtomne wrażenie mogłem wszystko zobaczyc na modelach. Zabieg przebiegl bardzo sprawnie.godny polecenia

znalazłam swojego stomatologa :)) zawsze wyrozumiały mimo ze lubię panikować ,jestem bardzo zadowolona

Powiem tak ,leczę się i calą moją rodzinę w klinice od dwóch lat.Od tego czasu skończyły się moje problemy z zębami. Moje dzieci chętnie przychodzą do bajkowego gabinetu ,w którym czują się wyśmienicie.Polecam wszystkim wymagającym pacjentom,choć nie jest tanio to myślę ,że i tak niedrogo do tego co prezentują lekarze. Fachowa kadra proponująca nowoczesne leczenie.

Super miejsce! Tak powinny wyglądać wszystkie gabinety , do tego niespotykanie troskliwa opieka.

Zaprojektowali mi nowy uśmiech ,ceny umiarkowane jak na to co mi zaproponowali chociaż miałam trochę tańsze oferty. teraz za to w lustrze widzę swój uśmiech z młodości.

Pozytywnie się rozczarowałam kiedy wybrałam się na pierwszą wizytę gdzie mogłam przedstawić panu doktorowi mój problem, za badanie lekarskie i przegląd pierwszorazowy nic się nie płaci poinformowała mnie pani na recepcji ,jedynie wykonałam zdjęcie panoramiczne gdyż nie miałam nigdy wcześniej robionego za co zapłaciłam jak pamiętam 70zł, przedstwiono mi możliwości leczenia i kosztorys leczenia. Podjęłam decyzję o leczeniu na następnej wizycie,miałam robione leczenie kanałowe pod mikroskopem-REWELACJA. Całe leczenie na gotowo kosztowało mnie 1100zł. Gabinet godny polecenia,człowiek jest rzetelnie informowany o kosztach przed leczeniem.

Chcieliśmy pozdrowić przesympatyczny personel pana doktora oraz pogratulować podejścia do dzieci.Faktycznie klinika została super przygotowana do przyjmowania dzieci. Na pierwszej wizycie mieliśmy wizyte adaptacyjną, na której moje dziecko bawiło sie w gabinecie ,nigdzie wcześniej nie mieliśmy tyle swobody do tego prezenty po każdej wizycie, które dodatkowo motywowały mojego malucha do wizyt.Jednym słowem polecam wszystkim rodzicom!

Serdecznie dziękuję za przywrócenie uśmiechu , nie mogłam odmówić sobie przyjemności napisania podziękowań dla doktora Wrony oraz reszty zespołu ,który w zaledwie kilka tygodni zmienił moje życie.Trafiłam tam z polecenia koleżanki i nie żałuję ,mam piekny holywoodzki :))) uśmiech ,którym chwalę się wszystkim.