dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Witam, Bardzo proszę o namiary na prywatny gabinet doktora Grzegorza Kudeli na mojego e-maila: murbaniec@interia.eu Z góry bardzo dziękuje,

Witam,

Z góry bardzo dziękuje,

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana doktora Grzegorza Kudeli na mojego maila; horoczek@poczta.onet.pl, z góry dziękuję.

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet dr Grzegorza Kudeli, PILNE. e-mail : katarzynaizba@gmail.com , z góry dziękuję!

Proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet dr Kudeli, ewentualnie jakiś bezpośredni numer tel. do doktora. Chcielibyśmy umówić się na wizytę z naszym synkiem 3 tygodniowym, który jest wcześniakiem, a terminy w przychodni są zbyt odległe. Z góry dziękuję za pomoc, podaję adres e-mail: k.wojcik-zaborska@wp.pl

Proszę o podanie adresu i numeru telefonu do prywatnego gabinetu dr Grzegorza Kudeli na wizytę prywatną. Mój e-mail kozielski3@wp.pl. Pilne.

Proszę o podanie adresu i numeru telefonu do prywatnego gabinetu dr Grzegorza Kudeli na wizytę prywatną. Mój e-mail kswachta@wp.pl. Pilne.

Bardzo dobry lekarz!! Bardzo prosze o namiary na prywatny gabinet Pana Doktora. Moj adres : katarzyna.polok@ing.nl

Prosze o podanie namiarów telefonu, adresu prywatnego na doktora Grzegorza Kudele rafalm027@wp.pl z góry dziekuje

Świetny lekarz zdecydowanie godny polecenia.Operowal naszego trzy letniego synka na wnetrostwo po dwóch wcześniejszych zabiegach nieudanych w szpitalu na truchana.Dziekujemy Dr.Kudeli za czas , który poświęca małym pacjentom i rodzicom na wytłumaczenie wszystkiego.

Witam Bardzo proszę o informacje z nr tel i adresem gdzie Pan Doktor przyjmuje prywatnie. Z góry bardzo dziękuję. iwona840@vp.pl

Witam

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Katowice"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski

41-710 Ruda Śląska
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska