dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Proszę o adres i numer telefonu do prywatnego gabinetu doktora Kudeli .Mój adres mailowy: annwra@interia.pl.

Witam! Proszę o podanie telefonu i adresu prywatnego gabinetu dr Kudela. Z gory dziekuję.Mam problem z córka

Witam! Proszę o podanie telefonu i adresu prywatnego gabinetu dr Kudela.
Z gory dziekuję.Mam problem z córka

Witam, bardzo proszę o podanie namiarów do prywatnego gabinetu Pana doktora na adres zuzannagarbacz@gmail.com Z góry dziękuję.

Bardzo prosze o podanie namiarow na gabinet prywatny pana doktora. pilne, olciak80@wp.pl Z gory dziekuje.

bardzo proszę o podanie namiarów na gabinety,prywatny u p. doktora ,sprawa pilna ,b. dziękuję.kasikp0@o2.pl

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet dr Kudeli i/lub numer tel. do doktora. Z góry dziękuję za pomoc, podaję adres e-mail justi_mdc@o2.pl

Witam. Bardzo serdecznie proszę o informację gdzie prywatnie przyjmuje pan dr Kudela i nr kontaktowy do gabinetu. Adres mailowy: agnieszka_flak@interia.pl

Proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet dr Kudeli, ewentualnie jakiś bezpośredni numer tel. do doktora. Chcielibyśmy umówić się na wizytę z naszym synkiem 3 tygodniowym, który jest wcześniakiem, a terminy w przychodni są zbyt odległe. Z góry dziękuję za pomoc, podaję adres e-mail: k.wojcik-zaborska@wp.pl

Witam, proszę o podanie namiarów do prywatnego gabinetu Doktora na adres onlydream@tlen.pl Z góry dziękuję i

Świetny lekarz zdecydowanie godny polecenia.Operowal naszego trzy letniego synka na wnetrostwo po dwóch wcześniejszych zabiegach nieudanych w szpitalu na truchana.Dziekujemy Dr.Kudeli za czas , który poświęca małym pacjentom i rodzicom na wytłumaczenie wszystkiego.