dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Jest bardzo dobrym specjalistą. Nie lekceważy pacjenta i jego opiekunów. Żałuje, że niestety nie przyjmuje już w poradni urologicznej w szpitalu, w którym pracuje, po 5 latach leczenia mojego syna. Chciałabym namiary na wizytę prywatną

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory miałam okazję spotkać.Nie zamieniłabym go na innego!!!!!!!!!!!Jestem mu miezwylke wdzięczna za oprecję i leczenie mojego synka-Fabiana.Kompetencja,fachowość,szczerość i niezywkły ciepły stosunek do malutkich pacjentów to nie jedyne cech Dr.Grzegorza.Profesjinalista w 100% Dziękuję mu z całego serca i życze sukcesów,dużo radosci i szczęścia w zyciu. NAJPLESZY LEKARZ NA ŚWIECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Iwona

Dziękuję mu z całego serca i życze sukcesów,dużo radosci i szczęścia w zyciu.

Uratował mi dziecko!!!!!!Jestem doktorowi bardzo wdzięczna. pielęgniarka z Zawiercia

Uratował mi dziecko!!!!!!Jestem doktorowi bardzo wdzięczna.
pielęgniarka z Zawiercia

Swietny fachowiec, wzbudza zaufanie, mam nadzieje ze koncowy efekt leczenia bedzie równie zadowalajacy

Fachowiec,solidny w wykonywanym zawodzie,uprzejmy,zawszegotowy do niesienia pomocy.

Fachowiec,solidny w wykonywanym zawodzie,uprzejmy,zawszegotowy
do niesienia pomocy.

Za solidnie wykonywaną pracę zasługuje na wyróżnienie. Rodzic.

Za solidnie wykonywaną pracę zasługuje na wyróżnienie.

Rodzic.

dobry fachowiec, świetnie tłumaczy, interesuje się pacjentem, zawsze znajdzie czas na rozmowę, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i odpowiada na każde pytanie, bardzo miły człowiek z sercem dla pacjenta-polecam

Wspaniały lekarz. Przeprowadzał operację u mojego synka. Bardzo wnikliwie podchodzi do każdego problemu związanego ze zdrowiem swojego pacjenta. Natomiast rodzicom w sposób bardzo wnikliwy a jednocześnie prosty potrafi wytłumaczyć istotę choroby. Ma bardzo dobry kontakt ze swoimi pacjentami i ich rodzicami. Wspaniały i mądry człowiek. Godny polecenia w stu procentach.

dobry specjaslista,ma podejście do dziecka,ma bardzo dobry kontakt z rodzicami,zawsze znajdzie chwile czasu na rozmowe z nimi,potrafi dobrze wytłumaczyć problem i jesli potrzeba to nawet pocieszyć. Chodze do tego lekarza prywatnie ale znam go również z wizyt na kase chorych,jest równie pryjaznym i świetnym lekarzem. Miałam do czynienia z wieloma kekarzami,moge polecić tylko Dr.Kudele.

komentarz zbędny J.G

komentarz zbędny