lekarz Grzegorz Kupczak

Jak można określić lekarza , który uratował komuś życie .Dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy , kompetencji, wnikliwość i mogłaby tak wymieniać bez końca. Dla mnie dla całej mojej rodziny to bohater. Mogą tu być wystawione różne przykre opinie na temat doktora ,ale jest takie powiedzenie lepiej zapobiegać niż leczyć,a nie trafić do lekarza jak jest za późno i oczekiwać cudów .

Przykre ale to gbur i cham zadufany w sobie Jakie badania zaleca Chyba te co sam zrobię. I za własną kasę Operował mi żylami Dzisiaj mam problem bo kazdy kto na to spojrzał to pytał kto panu to tak spier....ł.Kto sp...ł niech naprawia bo teraz to jest bardzo trudno Po wielu konsultacjach dopiero znalazlem specjalistę naczyniowca w Katowicach , który podjął się poprawki Operował mnie prawie 6 godzin ,ale uratował nogę,ktora kwalifikowala się( po poprzedniej operacji w Częstochowie) do amputacji.Nie polecam tego fachowca. Strata czasu i zdrowia.

Dla mnie bardzo dobry lekarz , zainteresowany losem pacjenta . Jedyny zlecił badania dzięki którym uratował życie . Oby więcej takich lekarzy !

Bardzo dobry lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie, zalecone leczenie poskutkowało i po 2 tygodniach całkowicie wyzdrowiałam, polecam wszystkim

lekarz jak lekarz pomylić się może ,jeżeli ma na sumieniu już ŻYCIA ludzkie to niech okaże trochę pokory i przyzwoitej godności ludzkiej, bo kiedyś ktoś jego potraktuje tak, jak on dzisiaj innych, przecież sam pochodzi ze wsi ,jak my ,chyba tez o tym zapomniał

Jeżeli jest specjalistą ratownictwa medycznego, a takich specjalistów nie jest zbyt wielu, niestety, to znaczy, że jest odpowiedzialny za życie ofiar wypadków, że podjął decyzję o ponoszeniu odpowiedzialności za czyjeś życie w sytuacji wypadkowej, gdzie nie liczy się, kto jest kim i ile ma szmalu. Liczy się tylko życie człowieka. Moje spotkanie z tym lekarzem było sympatyczne.

Chirurg ogólny,który jak sam twierdzi nie zna się na zabezpieczeniu ran urazowych bo to nie jego działka i za to mu nie płacą ,z tym problemem do chirurga urazowego.Nie będzie również kontrolował już zaopatrzonych ran,a z jakiej racji?To też urazowiec,a nie on i koniec.