lekarz Grzegorz Kurek

nie polecam, ten pan powinien poszerzyć swoją wiedzę, więcej czasu poświęcać pacjentowi

Miałam okazję poznać pana doktora, gdy leżałam na położnictwie. Bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

Jeden z niewielu dobrych lekarzy w Otwocku prowadził dwie moje ciąże jestem zadowolona(można rozmawiać z nim jak z kolegą) pozdrawiam doktorze.

Witam, chciałabym się umówić do doktora na wizytę, ale niestety od tygodnia ciągle się nie mogę dodzwonić. Jest podana tylko komórka. Sygnał jest. Czy mają Panie podobne doświadczenia? Jaki jest stosunek doktora do zwolnień lekarskich? Pytam, ponieważ pracuję w Warszawie, czuję się coraz gorzej i chciałabym trafić do lekarza, który nie będzie mi robił z tym problemów.

Witam,

Swietny, kompetentny, mily ale faktycznie podczas wizyt prywatnych jakby skrepowany ;-). W szpitalu ewidentnie w swoim zywiole i moze dzieki temu porod mialam krotki i mniej bolesny (masowal mi brzuch podczas skurczy!).

Chodzę do tego lekarza 5 lat i jestem ogólnie zadowolona. Długo nie mogłam zajść w ciążę, a on mi pomógł. Zlecił konieczne badania i zalecił leczenie farmakologiczne. Potem prowadził moją ciążę. Wszystko przebiegło pomyślnie. Szkoda, że nie przyjmuje już na Grunwaldzkiej. Teraz trzeba chodzić do niego tylko prywatnie i oczywiście płacić.

Delikatny, nie krępujący, wzbudził moje zaufanie. Prowadził moją pierwszą ciążę i wydawało mi się ze mówi mi tyle ile trzeba, rzeczowo i fachowo. Miałam problem przy porodzie, dysproporcja główkowo miednicowa i byc moze ze jakieś dodatkowe badania pozwoliłyby uniknąć komplikacji gdyby zalecił cc. Ewentualna drugą ciążę też poprowadzi dr Kurek, i wydaje mi się ze teraz będe miała zdecydowanie więcej pytań i kontakt będzie lepszy ponieważ jestem już kobietą po porodzie i mamą i wiem o co dokładnie pytać i na co zwracać uwagę. Poleciłam dr znajomym. Nie zawiedli się.

Poleciłam dr znajomym. Nie zawiedli się.

Dziecko było za małe. Nie zbadał nawet ciśnienia na wizycie. Zlekceważył objawy i wynik usg.Kazał czekać 2 tygodnie ale po kilku dniach trafiłam do szpitala. Miałam gestozę. Dziecko urodziło się w zamartwicy z wagą poniżej 1kg.

Super lekarz.Łatkę przypiąć komuś łatwo,ale ja jestem naprawdę zadowolona.Od lat jestem jego pacjentką,nigdy się nie zawiodłam.Fakt,ma specyficzne usposobienie ale kiedy rozmawia się z nim szczerze,jest naprawdę profesjonalistą.Zawsze wychodzę z gabinetu w przeświadczeniu że to o co pytałam znalazło odpowiedź.

Dziwny facet, na wizytach traktuje pacjentki z dystansem, ale na porodówce sie spradził. Bardzo pomógł mi przy porodzie. On chyba woli pracę na oddziale, akcje i adrenalinę. Podobno jeden z najlepszych lekarzy w Otwocku. Ja nie mam zastrzeżeń.

Podobno jeden z najlepszych lekarzy w Otwocku. Ja nie mam zastrzeżeń.