dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo miła, pełna entuzjazmu osoba z ogromną wiedzą medyczną.dsghysdgdueygu gefdIygrfiufregiefgiflgil7ygfiefgiffgfilgile gfli fgefyifg

Jestem po wizycie (czekam na termin operacji) , ale na wizycie Pan Dr wszystko mi jasno i klarownie wyjaśnił , odpowiedział na wszystkie wątpliwości a przede wszystkim nie czułam żadnej presji czasu , ani parcia pt „kolejny pacjent czeka”. Tyle, ile potrzebowałam , tyle tam siedziałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Oby operacja była tak samo udana , jak wizyta i będę zachwycona w pełni. Wioleta Wolak

Wioleta Wolak

Ze wszech miar godny polecenia. Kompetentny. Uprzejmy tych przymiotników mógłbym mnożyć ale po co . Jest po prostu rewelacyjny.

Ze wszech miar godny polecenia. Kompetentny. Uprzejmy
tych przymiotników mógłbym mnożyć
ale po co . Jest po prostu rewelacyjny.

Pan Grzegorz Kwiatkowski jest godnym polecenia specjalistą z bardzo wysoką kulturą osobistą. Jest uprzejmy , potrafi jasno wyjaśnić istotę o leczenie schorzenia.

Bardzo dobry specjalista. Diagnozę postawił bardzo szybko. Operacja zrobiona szybko i rzetelnie. Po operacji wszystko dokładnie objaśnione co miałem robione podczas znieczulenia. Polecam pana Dr. Kwiatkowiskiego

Dzisiaj-04.02.2013 byłem pacjentem Pana doktora.Było to nasze pierwsze spotkanie.Mam 66 lat.Przyszedłem przygotowany:miałem zrobione kilka dni wcześniej zdjęcie rtg stawu kolanowego i wyniki badań laboratoeyjnych.To co zostało zapisane w komputerze i to co otrzymałem dla doktora pierwszego kontaktu jest nieco odmienne od tego co usłyszałem.Usłyszałem:stan do operacji.Która jest przewidziana na 2016 rok.A do tego czasu co pytam.Środki p/bólowe zapisane przez lekarza pierwszego kontaktu.Czy tak ma wyglądać leczenie u specjalisty?Czy to jest specjalista?.

Jest młodym aczkolwiek bardzo miłym i kompetentnym lekarzem nie traktuje pacjenta jak zło konieczne w gabinecie,wszystko tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie.

dra Kwiatkowskiego odwiedzilem z polecenia, gdyz bylem zalamany poczynaniami, a raczej ich brakiem, wczesniejszych lekarzy. tutaj milo i konkretnie. przyklad lekarza z powolania, przykladajacego sie do pracy.

Świetny specjalista zna się na rzeczy wszystko wytłumaczy pacjentowi. Taki lekarz to skarb wszystkim polecam dr.Kwiatkowskiego