dr Grzegorz Ledniowski

Urolog

Właściciel portalu: https://konsultacja-online.pl

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy.

Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. Dowodem ...

Właściciel portalu: https://konsultacja-online.pl

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy.

Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. Dowodem mojego uznania jest nadanie mi prestiżowego tytułu „Fellow of the European Board of Urology” (FEBU) uznawanego w krajach Unii Europejskiej. Tytuł nadany jest przez Europejską Radą Urologii (EBU - European Board of Urology), należącą do Europejskiej Unii Lekarzy Specjalistów (UEMS - Union Europeenne des Medecins Specialist...

Polecam tego lekarza. Pomógł mi z moim problemem. Leczenie przyniosło efekt, objawy ustąpiły, znów jestem zdrowy.

Współczujący i empatyczny lekarz. Dobre podejście do pacjenta. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, wzbudzający zaufanie. Leczenie skutkowało. Polecam

Dziękujemy za okazaną pomoc. Doktor Ledniowski opiekował sie moim ojciem w szpitalu. Dzieki jego pomocy tata stanął na nogi.

Lekarz z ogromnym sercem i sympatią. Przyjął mnie poza kolejka bo mialem skierowanie pilne, szybko wykonał badania i skierował na operację. Bardzo dziekuje za okazaną pomoc i wsparcie. Władysław K.

Jestem pacjentem doktora Ledniowskiego i jestem zadowolony z kazdej wizyty u niego. Wszystko kilka razy wytlumaczone, zleca potrzebne badania, przepisuje leki i wnikliwie ocenia problem. Polecam. Tomasz K.

Bardzo dokładny i sumienny lekarz. Potrafi wysłuchać, pomóc i zleci wszystkie potrzebne badania. Pomógł mi z moim problem i jestem mu bardzo wdzieczna. Polecam.

Doktor Ledniowski to wspanialy czlowiek. Uratowal życie mojej cioci, postawil dobra diagnoze i dzieki niemu ciocia jest po operacji, chemii a rokowania sa dobre. Polecam z czystym sumieniem.

Świetny lekarz, dobry fachowiec i konkretny człowiek. Wyleczyl mojego tatę z choroby. Zlecił wszystkie badania, przepisal leki i tata jak nowy człowiek. Polecam w 100%, wart każdej ceny.

Lekarz wart polecenia. Już kilka razy korzystałem z jego usług on line. Odpowiada szybko i konkretnie, daje gotowe rozwiązania, trafia z rozpoznaniami. Wysłał mi receptę na zalecane leki i po problemie. Dobra sprawa, nie chcesz wychodzić z domu, dostajesz receptę pocztą. Medycyna XXI wieku. Polecam, Tomasz

Rewelacyjny lekarz. Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Pomog mi z problemem nawracajacych infekcji. Polecam