Grzegorz Lis

2,7
2,5
2,5
2,2

nie sympatyczny człowiek, który nie zna innej metody leczenia oprócz sondy żoładkowej-zakładanej na wszelki wypadek.Nie potrafi udzielać informacji-z cynicznym uśmiechem komentuje pytania rodzica.Antybiotyk przepisuje na zapas i to w za dużej dawce!!! adzę omijac Go szerokim łukiem

EGO większe od umiejętności. Niesympatyczny , cyniczny człowiek (głupie żarty nic nie wnoszą do leczenia0)

Jestem szczęśliwa, że Ktoś Taki jest na świecie. Pan Profesor, jest niesamowity, kompetentny i jest zawsze co jest tym bardziej niesamowite.Leczy mojego syna od dłuższego czasu uratował mu płuca, życie. Wszystko wie na temat zdrowia, nie zbywa a leczy za każdym razem. Dziękuję i polecam każdemu Tak Wspaniałego Specjalistę!!

Dziękuję i polecam każdemu Tak Wspaniałego Specjalistę!!

Nieuprzejmy, twierdzi że nie ma czasu na konkretne pytania nie udziela odpowiedzi.Np.Moje pytanie "Jakim antybiotykiem jest leczone moje dziecko?" odp.doc."A po co to panu wiedzieć" Wydaje mi się że tyle wystarczy a można by dużo więcej pisać.

Bardzo niemiły. Nieodpowiednio odnosi się do młofych pacjentów. Wiedze ma dużą, jednak dobro pacjenta nie jest dla niego priorytetem.

Poważny i tani lekarz można Go polecać innym.

Poważny i tani lekarz można Go polecać innym.