dr n. med. Grzegorz Luboiński

Chirurg onkolog

Ww. lekarz wykazał się małą przewidywalnością i dużą niedbałością, gdyż zamiast najpierw zlecić tomografię komputerową, przeprowadził od razu operację zwiadowczą. Rak rozwinął się w stopniu nieuleczalnym... Cechuje go nieetyczne podejście do pacjenta i niska empatia. Zdecydowanie odradzam!

W kwietniu tego roku miałam zabieg usunięcia włókniaka z piersi. Cały zabieg odbył się szybko i bezproblemowo. Zabieg w znieczuleniu miejscowym, nic bolało, towarzyszyło mi jedynie trochę nieprzyjemne uczucie ciagnięcia, ale to nic strasznego. Lekarz bardzo miły, profesjonalny, podczas zabiegu starał się rozluźnić atmosferę, bo byłam trochę zestresowana. Blizna wygląda "ładnie", myślę, że z czasem będzie słabo widoczna. Cena zabiegu obejmowała również koszt badania histopatologicznego. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Prawdziwy fachowiec, cierpliwy, dokładnie wysłuchuje i tłumaczy chorobę. Polecam.

Wspaniały profesjonalizm,wysoka kultura,konkretny,zdolne"złote ręce".Od mojej operacji na nowotwór złośliwy upłynęło 15 lat lat.Dziękuję Panie Doktorze,że mogę się cieszyć szczęściem moich dzieci i wnucząt i żyć w pełnym zdrowiu!Guz piersi to nie wyrok! Danuta z Włocławka

Danuta z Włocławka

Rewelacyjny, mam 60 lat, choruję od wielu lat a od 5 lat jestem po jego opieką

Rewelacyjny, mam 60 lat, choruję od wielu lat a od 5 lat jestem po jego opieką

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock