dr n. med. Grzegorz Ludwikowski

Androlog, Ginekolog położnik

Polecam szczerze Pana Doktora, gdyby nie jego czujność moje obydwie córki mogłyby w najlepszym przypadku zostać kalekami z powodu niedotlenienia ... Szybkie skierowanie do szpitala pomimo braku jednoznacznych objawów uratowało w jednym i drugim przypadku ich życie. Szybkie cc i dziś mam dwie, w pełni zdrowe i brojące dziewczyny.

Po 2 latach bezskutecznych prób zajścia w ciąże, zdecydowałam się na wizytę u dr Ludwikowskiego. Troszkę skrytykował (i w sumie słusznie) wcześniejsze leczenie hormonami, które zalecił mi inny lekarz bez zrobienia jakichkolwiek badań . Dostałam więc listę badań do zrobienia niestety odpłatnych, ale mam nadzieję że badania wskażą przyczynę braku ciąży i doktor zaleci skuteczne leczenie.

Doktor prowadził moją pierwszą jak i drugą ciążę, przy czym pierwsza była poprzedzona kilkumiesięcznym leczeniem i udało się. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Lekarz jest osoba kontaktową, oddzwonił gdy leżałam na porodówce i zadecydował o cc.Polecam innym kobietą z problemami z zajściem w ciążę.

Polecam jak najbardziej ponieważ leczyliśmy się oboje z mężem. Efekt udało się po 3 m-cach zaszłam w ciąże

Doktor prowadził moje obie ciąże i przeprowadził cc. Jestem mega zadowolona i polecam Go dalej.

To chyba najlepszy specjalista od niepłodności na zachód od Wisły. Profesjonalny, doświadczony, w sytuacji awaryjnej umówił się z nami bez problemu nawet w niedzielę. Dzięki niemu w końcu jestem TATĄ! Dziękujemy Panie Doktorze!

jak dla mnie doktor Ludwikowski jest bardzo dobrym specjalista. Wykonal perfekcyjnie laparoskopie torbieli jajnika potem wdrazyl leczenie endometriozy i wkoncu doczekalam sie wymazonej ciazy! od 4 tyg. ciazy jestem pod jego stala opieka i nie moge zlego slowa powiedziec pelen profesjonalizm a do tego wielkie serce.

Poszlam do doktora po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Mily, uprzejmy, profesjonalny. Na pewno pojde jeszcze nie raz.

To dobry lekarz, miły i przede wszystkim profesjonalny. Wart tej ceny.

To dobry lekarz, miły i przede wszystkim profesjonalny. Wart tej ceny.

Lekarz, który poświęca swojej pacjentce dużo czasu. Ma świetnie zorganizowaną rejestrację. Nie czekałam w poczekalni na wizytę nigdy dłużej niż 15-20 minut a i taka sytuacja zdarzała się tylko czasami.