lekarz Grzegorz Madej

Choroby zakaźne, Hepatolog

Bardzo słaby, wizyta 5 minut, w tym czasie odbiera telefon i umawia się na prywatne wizyty z innymi pacjentami, na wyniki tylko rzuci okiem, nie uznaje konieczności podania antybiotyków przy zakażeniu przewlekłym - za kilka minut 150 zł, przy czym nie daje paragonu fiskalnego. Bardzo słabo.

moim skromnym zdaniem rzadko spotyka się lekarza który potrafi dotrzeć do problemów pacjenta związanych z jednak bardzo trudnymi przypadkami w moim przypadku z marskością wątroby . Dzięki P. Madejowi życie moje nabrało sensu i co najważniejsze trwa. WIELKIE DZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobry fachowiec , a przy tym ludzki, bo uprzejmy , miły, a przede wszystkim wzbudza zaufanie. leczę się u doktora już 7 lat, ze skutkiem pozytywnym i nie zamieniłbym go na żadnego innego. Czuję się przu nim bezpiecznie, ufam mu i wierzę mu . Moje oczekiwania spełnił w 100 % .Wyleczył mnie z WZW ,teraz odwiedzam go okresowo, robię badania w tym kierunku, czuję się dobrze. Jeśli ktoś mówi o nim żle , to sam jest nie w porządku. Polecam doktora .

Świetny specjalista, cierpliwy, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości dotyczące leczenia. Polecam wszystkim

witam ten lekarz na początku wygląda na godnego zaufania. lecz tak nie jest nie mówi w prost calej prawdy.nie mówi ze na leczenie nie ma szans? bo szpital kasy nie ma.szybko poleca ci innych swoich kolegów po fachu.i zaczyna się leczenie ale z KASY.

Bardzo dobry ,polecam leczył mnie w szpitalu obecnie wybieram sie do niego na prywatną wizytę.

raczej jestem bardzo rozczarowana oczekiwalam wiecej za te 120 tak jak kazdy normalny lekarz przyjechalam 150 km zawod idzcie do lekarza i zrubcie specjalistyczne badania kazdy lekarz wie a nie tyle km. plakac mi sie chce ooo dowidzenia

Zgadzam się w 100 % z przedmówcami!Lekarz na 6 z plusem!!!!przede wszystkim ludzki :) kompetentny godny polecenia!Pomógł mi juz kilka razy i to w sytuacjach bardzo podbramkowych!szkoda, że takich lekarzy trzeba szukać ze świecą!Doktor Madej jest po prostu wspaniały!!!

Lekarz z powołania, miły, uprzejmy, interesuje się pacjentem nie tylko w czasie wizyty. Można telefonicznie kontaktować się z nim w razie jakichkolwiek problemów które wynikną podczas kuracji. Zdecydowanie polecam. JW

JW

Zdecydowanie polecam. Życzliwy, kompetentny, wzbudza zaufanie. Działa tak samo w szpitalu i w czasie prywatnej wizyty.