dr n. med. Grzegorz Maksymiuk

Neurolog

Moje doświadczenia są zdecydowanie inne , odradzam z całego serca lekarz pełen buty z brakiem jakiejkolwiek sympatii do pacjenta . Podejście zdecydowanie nie profesjonalne - sposób traktowania karygodny .Zalecam omijanie szerokim łukiem .

Jestem pacjentką Pana dr Grzegorza Maksymiuka od niedawna. Trafiłam do niego na wizytę po kilku miesięcznej "opiece" u innego lekarza (raczej pseudolekarza. Pan dr Grzegorz Maksymiuk jest profesjonalistą z ogromną wiedzą medyczną, doświadczeniem i kompetencją. W sposób jasny i rzeczowy omówił wynik rezonansu magnetycznego z którym przyszłam na na wizytę. Konsultację, prowadzenie pacjenta i zastosowane leczenie oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim osobom borykającym się z chorobami kręgosłupa. Przyłączam się do opinii jednej z osób na forum, iż jest to jeden z niewielu lekarzy, który "nie naciąga". na pytanie: ...czy ...

Jestem pacjentką Pana dr Grzegorza Maksymiuka od niedawna.
Przyłączam się do opinii jednej z osób na forum, iż jest to jeden z niewielu lekarzy, który "nie naciąga". na pytanie: ...czy następna wizyta powinna być za miesiąc Pan dr Maksymiuk odpowiedział"jeżeli ma Pani takie życzenie to zapraszam". Jestem bardzo zadowolona i czuję się bezpieczna o swoje zdrowie.
Wdzięczna Pacjentka.

Na wizytę u Pana Doktora zapisałam się przez prywatne Centrum Rehabilitacji w Legionowie. Pan Doktor był na urlopie,więc z niecierliwością czekałam tydzień na wizytę. W przeddzień wizyty z bólu po środkach nasennych- zasnęłam dopiero o 6 rano. O 10.30 obudził mnie telefon, dzwoniła Pani z Recepcji z ogromną pretensją , że nie stawiłam się na wizytę. Było mi bardzo przykro- gdyby nie ten okropny ból napewno dotarłabym do Pana Doktora. Przerażona poprosiłam o zapisanie mnie na kolejny tydzień. Bardzo mi zależało na wizycie. Pani recepcjonista owszem zapisała mnie na kolejny termin. PO 3 godzinach oddzwoniła , że Pan Doktor odmówił przyjęcia i kazał mnie wykreślić. Pan Doktor nie zgodził się na przyjęcie mojej osoby gdyż podobno go olałam ,i jak nie raczyłam skorzystać z wizyty to on nie raczy mnie przyjąć , a ja przecież nie zrobiłam tego specjalnie. Zasnęłam po naszprycowaniu się lekami.Przykro.

Dziś byłam pierwszy raz u tego lekarza, przemiły pan, dokładnie zbadał, porozmawiał, wykazywał zainteresowanie pacjentem. Ujmujący. Jestem pod dużym wrażeniem.

Pan Doktor bardzo kompetentny. Rzeczowo podchodzi do pacjenta. Poświęca odpowiednią ilość czasu. Miły, sympatyczny. Naprawdę polecam

leczyłem sie u dr Maksymiuka w WIML ( diagnostyka szpitalna ) i szczerze polecam Jego osobę nie tylko jako b. kwalifikowanego lekarza ale także jako człowieka

Bardzo zdolny,obowiązkowy,skromny,uprzejmy.Pana dr Grzegorza Maksymiuka chwalę na morzu, lądzie i wpowietrzu.Diagnozował mnie 10 lat temu w WIML.Byłam już wtedy po kilku wizytach u innych neurologów, nawet profesorów ale nistety nie umieli mi pomóc.Zachowuję do dziś wielką wdzięczność dla Pana Grzegorza Maksymiuka.Oby zawsz sprzyjało mu zdrowie i sły bo ma ogromne pocvzucie słżebności wobec paciętów.

bardzo dobry fachowiec,bardzo konkretny,nie naciąga pacjenta na zbędne wizyty,trafnie stawia diagnozy w razie wątpliwości kieruje do szpitala na kompleksowe badania pacjent z jego gabinetu wychodzi zadowolony.polecam tego lekarza nie jeden raz pomógł mi jak również innym którym go poleciłam.oby takich było więcej.