dr hab. n. med. Grzegorz Małek

USG, Kardiolog

Pan Doktor wykryl u mnie wczesna zakrzepicei gdyby nie On nie wiedziaabym co dalej robic.Jestem " rakowa panienka" mieszkajaca poza Polska i kazda chwila sie liczy.Natychmiast udalo mi sie dostac do lekarza i dostac odpowiednie leki.Dziekuje

Profesjonalista. Byłam kilka razy w cmd na usg doppler lewej nogi. Dzięki kompleksowemu badaniu wiedziałam jaki jest stan żył (zylaki po ciąży w jednej nodze). Dzisiaj jestem juz rok po operacji, mam 28lat i moge chodzić w szortach:) USG dr Małka było nieodzowne przed operacja i niezwykle profesjonalnie wykonane. Mam skale porownawcza: byłam na innych USG,które trwały 3min i bagatelizowano moja chorobę,a zelu zużyto jak na USG palca wskazujacego a nie nogi. Pozdrawia,dziękuje bardzo panie doktorze!

Pan Doktor zdecydowanie jest świetnym specjalistą, dobrym diagnostą, widać że z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie polecam Pana Doktora wszystkim, którzy oczekują trafnej diagnozy i dokładnie oraz bezbłędnie wykonanego badania. Niestety byłam zawiedziona kulturą Pana Doktora. Rozumiem, że badanie nie jest wizytą, ale to nie znaczy, że nie można odpowiedzieć na jedno pytanie. Pan Doktor wręcz wyprosił mnie z gabinetu zamykając mi drzwi przed nosem i rozmawiając ze mną przez szparę zamykających się drzwi.

profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta dokładne wytłumaczenie problemu polecam

profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta
dokładne wytłumaczenie problemu
polecam

Bardzo dokładny i wzbudzający zaufanie lekarz. Polecam :D

Bardzo dokładny i wzbudzający zaufanie lekarz. Polecam :D

bardzo wnikliwy diagnosta. Znakomity specjalista w swojej dziedzinie.

bardzo wnikliwy diagnosta. Znakomity specjalista w swojej dziedzinie.