Bardzo miły i cierpliwy lekarz, pierwsza wizyta zlecenie dodatkowych badań, druga wizyta skierowanie na laparoskopie. Endometrioza 1 stopnia, minimalna, czekamy na efekty...... jesteśmy dobrej myśli ......:)

Lekarz godny polecenia. Jestem szczęśliwa że trafiłam do tego właśnie lekarza. Na efekt leczenia jeszcze czekamy ale jestem pewna że się uda!!!

Polecam w 100%. Bardzo dobry fachowiec, przy tym miły i konkretny. Odpowie na każde pytanie i wszystko wytłumaczy krok po kroku.

Wspaniały i kompetentny lekarz. Bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko, zdecydowaliśmy się na dr Mańkę. Nie mogliśmy trafić lepiej - z marszu zlecił wszystkie badania, potem wykonał laparoskopie, histerioskopie i badanie drożności; i w końcu zlecił AMH (badanie o którym niektórzy lekarze nie mają zielonego pojęcia)- w ciągu 6 miesięcy dowiedzieliśmy się gdzie tkwi problem. Dzisiaj jestem w 21 tygodniu ciąży - chyba nie trzeba nic dodawać!!!

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Bardzo profesjonalny, wzbudzający zaufanie, a do tego miły, ciepły i delikatny w badaniu. Potrafi bardzo taktownie omówić każdy problem. Potrafi uspokoić, ale też nie pozostawia zbędnych złudzeń. Dzięki niemu jestem w 16 tygodniu ciąży. Bez Pana dr Mańki nie moglibyśmy zostać rodzicami. Polecam wszystkim z całego serca. Sama życzyłabym sobie takiego lekarza w każdej dziedzinie.

Gdzie jeszcze przyjmuje lekarz oprócz Provity w Katowicach??? W Provicie czeka się bardzo długo - początek sierpnia :(

Uważam, że to bardzo dobry lekarz. Ma ciepłe podejście do pacjenta ale przede wszystkim jest dobrym, znającym się na rzeczy fachowcem. Polecam wszystkim, którzy rozważają zmianę lekarza albo szukają pomocy w leczeniu niepłodności.

Cudowny lekarz. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego. Profesjonalny, kompetentny, a do tego przemiły i wzbudzający zaufanie. Leczymy się z mężem po 3 latach niepowodzeń w zajściu w ciążę. Jestem pełna optymizmy i wierzę, że doczekamy się upragnionego dziecka.

Lekarz wzbudzający zaufanie, delikatny i miły a jednocześnie rzeczowy i konkretny - stawia sprawę jasno. Nie wzbudza złudnych nadziei, ale potrafi dobrać odpowiednie słowa podnoszące na duchu i mobilizujące do walki. Jak dla mnie lekarz godny polecenia!

Takiego Lekarza trzeba szukać ze świecą! Wspaniały człowiek i specjalista! Jest tak miły, kompetentny i tak bardzo wzbudza zaufanie, że nawet najbardziej strachliwa Mamusia czuje spokój i, co najważniejsze, radość bycia w ciąży! Nie tylko w Jego gabinecie ale i poza nim! To prawdziwe szczęście być pod opieką takiego Lekarza, zwłaszcza będąc w ciąży! Z pełną odpowiedzialnością za słowa polecam Pana Doktora Mańkę każdej Mamusi i nie tylko!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita