dr n. med. Grzegorz Manyś

Ginekolog, Ginekolog onkolog

DR.Manyś wspaniały człowiek i lekarz! jestem jego pacjentką . Podjął się operacji b.trudnej.Jestem b.szczęsliwa ,że trafiłam właśnie na takiego lekarza!!!!!!!!! DZIĘKUJE DOKTORZE!!!!!

200zl za 10min wizyty i wypisanie recepty, dodatkowo lekarz szorstki nie tlumaczy nic...bardzo odradzam

Prawdziwy lekarz bardzo dobry operator .Mam do niego pelne zaufanie .Jestem juz po operacij.Dyskretny pomocny nie patrzy na zasobnosc portfela. Budzi zaufanie i poczucie bezpiczenstwa,Polecam.

Doktor Manyś to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do pacjentki.Osoba która trafi do niego jest traktowana jak człowiek, a nie jak kolejny przypadek,wizyta nie trwa 10 minut.Doktor ze spokojem wytłumaczy wszystko co się dzieje i rzeczowo odpowiada na zadawane pytania.Polecam !!!