dr n. med. Grzegorz Marek Adamiak

Laryngolog

Dzisiejsza wizyta NFZ w Mediq Legionowo, absolutnie nie polecam lekarza a czas poświęcony na wizytę uważam za stracony. Lekarz zachowywał się w sposób "wyższościowy", próbował nie dopuścić mnie do głosu, przyjął postawę , że wszystko wie najlepiej, co tu się rozpisywać, chciał, żebym jak najszybciej sobie poszła bo on nie jest w ogóle zainteresowany leczeniem. Pomocy nie otrzymałam a wyszłam z ogromnym niesmakiem.

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Zostałam skierowana przez okulistę do laryngologa, gdyż od kilku miesięcy mam problem z oczami. Okulistycznie w porządku stąd sugestia, że możliwy problem z zatokami (z którymi podczas choroby mam problem). Niestety prawdopodobnie nie odhaczono mnie w rejestracji, że czekam na wizytę. Weszłam do lekarza i stwierdził, że pewnie w ogóle się nie zgłosiłam. Po wyjaśnieniu sytuacji w rejestracji kliniki wróciłam do lekarza i od razu odczułam lekceważący ton. Bez badania lekarz stwierdził, że ja jestem zdrowa?! Poprosiłam, aby mnie pan doktor zbadał i ocenił ...

Niestety nie mogę polecić tego lekarza.
Zostałam skierowana przez okulistę do laryngologa, gdyż od kilku miesięcy mam problem z oczami. Okulistycznie w porządku stąd sugestia, że możliwy problem z zatokami (z którymi podczas choroby mam problem). Niestety prawdopodobnie nie odhaczono mnie w rejestracji, że czekam na wizytę. Weszłam do lekarza i stwierdził, że pewnie w ogóle się nie zgłosiłam. Po wyjaśnieniu sytuacji w rejestracji kliniki wróciłam do lekarza i od razu odczułam lekceważący ton. Bez badania lekarz stwierdził, że ja jestem zdrowa?! Poprosiłam, aby mnie pan doktor zbadał i ocenił sytuację bo problem jest nie mały i dlatego przyszłam na wizytę, aby zobaczył to specjalista. Podczas badania był niedelikatny - nos boli mnie i mam w nim nadżerkę! Na pytania odpowiadał niechętnie. Cała wizyta trwała może 3 min.

Zdecydowanie mogę polecić Pana Doktora - wizyta na NFZ w MEDIQ Legionowo. W żadnym momencie nie czułam, że Pan Doktor się spieszy, badanie przeprowadzone bardzo skrupulatnie, dokładnie i delikatnie. Widać, że lekarz zna się na swojej "robocie" - wszystko spokojnie i dokładnie mi wytłumaczył oraz bez żadnych próśb z mojej strony skierował mnie na pogłębioną diagnostykę i dalsze leczenie w placówce, która ma odpowiedni sprzęt do tego, aby zająć się moim przypadkiem.

Wizyta NFZ, pilna, czekałam tylko tydzień. Teraz już wiem dlaczego. Nie uzyskałam żadnej konkretnej pomocy związanej z moją dolegliwością - szumy uszne. Zwyczjnie muszę się nauczyć z tym żyć. Dowiedziałam się, że mam krzywą przegrodę nosową i jeśli przeszkadza, można to zoperować. Odniosłam wrażenie, że nie należy mi się żadna pomoc, żadna informacja i zajmuję czyjś cenny czas. Poza tym jest to mocno odpychająca osoba.

Fatalny lekarz z beznadziejnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty nawet nie wysłuchał jaki mam problem z uchem, zajrzał do ucha, przepłukał i do widzenia. Po kilku dniach miałem rozwinięte zapalenie ucha i czekanie na kolejną wizytę.

Fatalny lekarz z beznadziejnym podejściem do pacjenta.
Po kilku dniach miałem rozwinięte zapalenie ucha i czekanie na kolejną wizytę.

Wizyta 180zl/ 3 minuty. W tym wieku (35lat) nie ma prawa mnie nic boleć, zacznie jak będę miała 65. Przewlekle chore zatoki nie są wskazaniem do dalszych badań. Bóle głowy, stan zatkanego ucha po zapaleniu ucha, poprostu minie. Nie wie kiedy, może za miesiąc może za dwa. Co tu badać? Po co? Takie pytania ja dostawałam... Generalnie chciał mnie się szybko pozbyć, nie zainteresował się tematem. Tak jak postanowiłam się zająć po wielu latach męczarni swoim zdrowiem, tak szybko mi się znowu odechciało. To nie lekarz! Dno. Pan który myśli, ...

Generalnie chciał mnie się szybko pozbyć, nie zainteresował się tematem.
To nie lekarz!
Dno.
Pan który myśli, że przedrostek DR daje mu prawo być nieuprzejmym, chamskim i aroganckim.
Żałuję że nie przeczytałam wcześniej opinii o tym człowieku.

Wizyta płatna. Lekarz nie był niemiły, aczkolwiek dało się odczuć, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Dwóch innych laryngologów informowało mnie by zgłosić się do kliniki w celu zabiegu, który jest konieczny. Lekarz po sekundowym badaniu z łaską stwierdził, że nic mi nie jest, natomiast jeśli chcę zabiegu to najlepiej żebym udała się do jakiejkolwiek innej placówki a już ostatecznie do innego lekarza tutaj. Nie mogę polecic lekarza. Wydane pieniądze na wizyte z której wyszłam z niesmakiem nie otrzymując żadnych istotnych informacji.

Wizyta u lekarza zakończyła się stwierdzeniem ze z katarem się nie przychodzi do laryngologa tylko trzeba iść do internisty. Ból zatok dla tego lekarza nie jest wskazaniem do żadnych dalszych badań - trzeba przeczekać- a po usłyszeniu ze nie jestem zaszczepiona ( nie znając powodu braku szczepienia) otrzymałam informacje „czyli dla Pani ziemia jest płaska” !!! Jako lekarz może sobie myśleć co mu się podoba ale nie ma prawa wyzywać pacjentów a już na pewno nie w takich sprawach - jest lekarzem wiec obowiązkiem lekarza jest udzielać świadczenia zdrowotne a nie wydać jakikolwiek osądy !
Nigdy, nikomu nie polecę takiego lekarza. Żadnego skierowania żadnej diagnostyki - trzeba przeczekać !! DRAMAT.

Nie polecam. Po wykonaniu zabiegu i skasowaniu 170 zł lekarz odmówił mi wystawienia jednego dnia zwolnienia lekarskiego, które było mi niezbędne, aby się na tę wizytę w ogóle stawić. Rozmowa była bardzo nieprzyjemna, po wytłumaczeniu doktorowi, iż skutkuje to dla mnie nieobecnością nieusprawiedliwioną w pracy, lekarz dał mi jednoznacznie do zrozumienia, że ma w głębokim poważniu mój problem.

Pan dr jest kompetentnym lekarzem, Nie tylko udzielił mi porady i pomocy dotyczącej problemu, z jakim przyszłam, ale również nieproszony zbadał całość obszaru laryngologicznego i wykrył groźne zagrożenie. Dokładnie, spokojnie i uprzejmie udzielił odpowiedzi na moje pytania i wyjaśnił wszystko, co mnie interesowało. Wysoka kultura osobista, godny zaufania. Wizyta komercyjna.

Wizyta komercyjna.