dr n. med. Grzegorz Marek Adamiak

Laryngolog

Pan dr jest kompetentnym lekarzem, Nie tylko udzielił mi porady i pomocy dotyczącej problemu, z jakim przyszłam, ale również nieproszony zbadał całość obszaru laryngologicznego i wykrył groźne zagrożenie. Dokładnie, spokojnie i uprzejmie udzielił odpowiedzi na moje pytania i wyjaśnił wszystko, co mnie interesowało. Wysoka kultura osobista, godny zaufania. Wizyta komercyjna.

Wizyta komercyjna.

Przede wszystkim biznesmen a nie lekarz. Z czymkolwiek człowiek do niego przyjdzie, ordynuje prostowanie przegrody nosowej. Ja rozumiem, że NFZ dobrze płaci za łamanie i prostowanie przegrody, ale nie jest zawsze tak, że na wszystko pomaga to prostowanie. Tą swoją monotematycznością we wciskaniu prostowania przegrody podobny jest do tych lekarzy CK armii którzy na wszystko zalecali lewatywę. Tłumaczy tak jakby krzywa przegroda była wszystkiemu winna, każdej laryngo-chorobie, a nie mówi że 80% ludzi ma krzywą przegrodę, a problem z zatokami mają z nich nieliczni. Nie skorzystałem z usług. Mnie interesowała moja terapia a nie jego zysk. Obraził się na koniec.

Miałam zabieg 8 marca. Jestem ogromnie zadowolona, że właśnie Pan Grzegorz wykonywał go. Świetny specjalista i dusza człowiek. Polecam

Nie wiem, ale Pan doktor miał zły dzień. Wizyta 110 zł - 10 min. Dowiedziałam się, że jako nauczycielka chcę wyłudzić orzeczenie do niezdolności w zawodzie. Poza tym jestem w okresie klimakterium za dużo jem słodyczy, przytyłam, mam zgagę i dlatego problemy z głosem!! Nie polecam!!! Spodziewałam się dalszych badań i faktycznej pomocy, ponieważ tracę głos.

Jestem właśnie po korekcji przegrody, świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Polecam bardzo serdecznie

B. cierpliwy, zdecydowany, stara się pomóc choremu kompleksowo, wzbudza zaufanie.

Naprawdę bardzo dobry w tym co robi.Polecam.

Naprawdę bardzo dobry w tym co robi.Polecam.

Na początek zbadał,wręczył info o prawach i obowiązkach pacjenta, wszystkie skierowania na badania przedszpitalne, objaśnił i wybrał najkrótszy temin oczekiwania na zabieg, po zgłoszeniu się w terminie z wynikłą w międzyczasie chorobą ucha nieprecyzyjnie rozpoznaną w ambulatorium rejonowym, błyskawicznie postawił diagnozę, wspaniale zaaktywizował zespół oddziałowy Szpitala Bródnowskiego do podjęcia kompleksowego leczenia. Uważnie słucha pacjenta, nie jest doktrynerem, kieruje się długofalowym dobrem konkretnego chorego i potwierdzoną skutecznością metod. Gorąco polecam.

Dzisiaj jestem po wizycie u doktora Adamiaka, kompetentny, uprzejmy, kompleksowo zajmuje sie pacjentem, tłumaczy bardzo dobrze przesłanki rozpoznania , wskazania do leczenia operacyjnego, istotę operacji, mówi o możliwych powikłaniach, korzyściach płynących z leczenia operacyjnego, możliwych powikłaniach i mówi o przebiegu pooperacyjnym. Dobry fachowiec.... dobry lekarz i człowiek. Polecam

więcej takich lekarzy, miły i kompetentny, potrafi rozmawiać z pacjentem, wyjaśnia diagnozę i proponowane przez niego leczenie, dobry człowiek