dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji podjął się operacji wycięcia torbiela guza ślinianki jamy ustnej. Zabieg odbył się w Drezdenku bez komplikacji, dodam że po wypisaniu doktor był w stałym kontakcie z nami. Naprawdę szczerze polecam doktora, jest to człowiek, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta i pomoc osobom chorym a sprawy finansowe są drugorzędne. Dziękuje Miłosz

Od 17 lat miałem problemy z zatokami, wielokrotnie usuwano z nich polipy, również techniką "wybijania okienek do zatok od wewnątrz jamy ustnej". Ówczesne zabiegi wykonywano co 1-2 lata, po nich codziennie stosowałem przepisywane leki sterydowe (wcześniej Rhinocort, póżniej Flixonase). 3,5 roku temu trafiłem do Kliniki PAM W SZCZECINIE, gdzie usunięcia polipów z wszystkich zatok (których całkowitą bezpowietrzność wykazało, wykonane 1,5 roku po ostatniej operacji, badanie TK) wykonał Pan Adiunkt Katedry i Kliniki Otolaryngolgii PAM – dr n.m. Grzegorz Matyja. Moje problemy skończyły się, Pan Doktor jest REWELACYJNY!!! Jest wspaniałym operatorem ...

Od 17 lat miałem problemy z zatokami, wielokrotnie usuwano z nich polipy,
również techniką "wybijania okienek do zatok od wewnątrz jamy ustnej".
Moje problemy skończyły się, Pan Doktor jest REWELACYJNY!!!
Jest wspaniałym operatorem i znakomitym LEKARZEM, dzięki Jego wskazówkom również Flixonase działa jak powinno - jedynie od Niego dowiedziałem się, że jego użycie musi być poprzedzone płukaniem nosa "z ręki" - wtedy lek działa na błony śluzowe zatok i nosa a nie na wydzielinę, którą wydmucham w chusteczkę...
Ten lek przepisywało mi wielu, ale dopiero dr Matyja zalecił SKUTECZNY sposób jego stosowania...
Całkowicie zgadzam się z pozytywnymi opiniami pacjentów o Panu Doktorze, zacytuję też opinię lekarza PAM innej specjalności o Nim adresowaną do mnie: „niech się pan „trzyma „
Dr Matyji tak długo jak to będzie możliwe –ON JEST REWELACYJNY!”

Dziękuję Panie Doktorze i gorąco Pana polecam wszystkim potrzebującym Pana pomocy.

Jerzy Dadun

Empatyczny FACHOWIEC w swojej dziedzinie. Po trzydziestu latach aplikacji Xylometazolinu i niedrożności nosa. Zabieg wykonany przez doktora , sprawił , że trzech miesięcy żyję na nowo .Dodam , że opieka po zabiegu przerosła moje najśmielsze oczekiwania pozdrawiam doktora Matyję /hydraulik z Drezdenka/

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Jest fachowcem wysokiej klasy i naprawdę zna się na tej pracy jak nikt inny. Wiem bo wyleczył mnie bezbłędnie i to poprawiając niedoróbki po kimś innym. Panie doktorze - dziękuję. Nigdy w życiu mój nos nie funkcjonował tak dobrze. Rewelacja!

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Kłopoty zdrowotne mojego dziecka po zabiegu całkiem ustąpiły.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek.
Kłopoty zdrowotne mojego dziecka po zabiegu całkiem ustąpiły.

Po stokroć polecam tego DOKTORA...niestety ,już tylko w gabinecie prywatnym...nawet w szpitalu nie udzieli pomocy potrzebującym... ...na gorzowskiej laryngologii są tak "dobrzy fachowcy",że CZŁOWIEK z ogromną wiedzą i umiejętnościami jest niepotrzebny...przeszkadzał "naszym" - należało GO usunąć! Jest to bardzo niemądre...a przede wszystkim nieludzkie! Bardzo boję się,abym nie musiała położyć się na tym oddziale! Doktorze-PAN sobie na pewno poradzi...ale chorzy bez PANA...w Gorzowie-na pewno NIE!!!:) ~~~schorowana gorzowianka.:)

Jest to bardzo niemądre...a przede wszystkim nieludzkie!
Bardzo boję się,abym nie musiała położyć się na tym oddziale!
~~~schorowana gorzowianka.:)

Bardzo kulturalny,miły i kompetentny.Swietne podejście do dzieci.Polecam

Bardzo kulturalny,miły i kompetentny.Swietne podejście do dzieci.Polecam

Świetny lekarz, bardzo dobry chirurg zawsze bardzo uprzejmy dla pacjentów. Polecam!

Świetny lekarz. Dodam może przede wszystkim ważne informacje. Pan doktor przyjmuje także prywatnie w Gorzowie na ul. Towarowej 6A. Przed gabinetem jest nr tel. do rejestracji. Podaję wszystkim zainteresowanym, ponieważ ja dość długo szukałam tego gabinetu. Na prawdę polecam. Beata

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gorzów Wielkopolski"?

Dariusz Pietruszka

Laryngolog dziecięcy