lekarz Grzegorz Matyjaszczyk

Psychiatra

Leczę się u dr Matyjaszczyka od ponad roku, nie spotkałam dotąd lekarza, który poświęcałby pacjentowi tyle czasu i uwagi co Pan doktor. Zaangażowanie Pana doktora pozwoliło na postawienie prawidłowej diagnozy i skuteczne leczenie, podczas gdy poprzedni lekarze nie byli w stanie mi pomóc. Polecam doktora każdemu.

Wspaniały specjalista, lekarz z powołaniem. Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Myślę, że w woj. śląskim jest jednym z najlepszych lekarzy psychiatrów. Szczerze polecam!

Witam. Jestem po drugiej wizycie u Pana Matyjaszczyka lekarz godny polecenia. Słucha ,rozmawia z pacjentem o jego chorobie tłumaczy działanie leków. W moim przypadku trafił z dobraniem leków idealnie. Polecam. K.O.

Wspaniały specjalista, lekarz z powołaniem, ogromnym zasobem wiedzy i sercem. Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. cieszę się, że trafiłam na tak rewelacyjnego lekarza , bardzo mi pomógł w ciężkich chwilach życia.Dr Matyjaszczyk jest najlepszy wśród specjalistów, innych uwag nie uznaję. POLECAM!!!

Wspaniały specjalista, lekarz z powołaniem, ogromnym zasobem wiedzy i sercem.
Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy.
POLECAM!!!

kompetencja, uprzejmość - naprawdę świetny lekarz. Poświęca tyle czasu pacjentowi, ile jest potrzebne.

Leczyłam się u Pana Doktora kilka lat.Zawsze uśmiechnięty,pogodny,dobrze nastawiony,to było dla mnie bardzo ważne,wszystko zawsze brałam do siebie,dzięki jego postawie wogóle podjełam leczenie.Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość,której inni dla mnie nie mieli.Polecam wszystkim wycofanym i nieufnym.Pozdrawiam.

"If you're lost you can look and you will find me Time after time If you fall I will catch you I'll be waiting Time after time" Ja również postanowiłam podziękować i wyrazić pozytywną opinię o Panu Matyjaszczyku. Tak łatwo pogubić się w świecie, którego nie ma. Pan doktor doskonale tłumaczy choroby oraz leczenie, które chce zastosować. Jest uprzejmy, godny polecenia. W kompleksowy sposób zajmuje się swoim pacjentem, a ja wiem już o tym najlepiej. Darzę go zaufaniem. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek go spotkam w swoim życiu ale znaczył ...

"If you're lost you can look and you will find me
Time after time
If you fall I will catch you I'll be waiting
Time after time"
Pan doktor doskonale tłumaczy choroby oraz leczenie, które chce zastosować.
Jest uprzejmy, godny polecenia.
Darzę go zaufaniem.
Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek go spotkam w swoim życiu ale znaczył dla mnie wiele.
Pozdrowienia dla Pana Doktora i całej jego Rodziny.

Fascynujący lekarz. Absolutnie genialne podejście do pacjenta. Darzę go ogromnym zaufaniem, jednocześnie mając na względzie ostrzeżenie Nelly... serdecznie polecam wszystkim, którzy nie radzą sobie z codziennością. Po kilku wizytach u doktora każdy poczuje, że to jest właśnie ten dzień, kiedy warto wstać. Pozdrawiam, doktorze!

Doktor Matyjaszczyk to jedna z najdziwniejszych historii w moim życiu. Wyleczył mnie z depresji, pozostawił silną i gotową do dalszej drogi, a nigdy nawet się z nim nie pożegnałam..myślę, że jeżeli to czyta, to wie, dlaczego. Nie zdążyłam powiedzieć "dziękuję" i wielu innych rzeczy. Tak, jest doskonałym specjalistą w tym, co robi. Ale także umiejętnym aktorem i manipulatorem, co czyniło go tak niebezpiecznie fascynującą personą. Polecam, ale także przestrzegam przed nadmiernym spoufalaniem się.

Wspaniała osoba i lekarz. Zadko spotyka się prawdziwego specjalistę na właściwym miejscu. Pomaga mimo iż jest trudno dotrzeć do osoby chorej. Naprawdę cudowna osoba