lekarz Grzegorz Mazurek

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Pomogl nam gdy synek przechodził potocznie zwana 3 dniowke. Dokładnie wytłumaczył co należy robic, co podac dziecku gdy wymiotowalo i miało biegunkę. Dzięki konsultacji Pana Doktora synek szybko doszedł do siebie.

super lekarz, zdecydowanie polecam!Gdy moje dzieci chorują, zawsze pomoże, wysłucha. Moim zdaniem najlepszy pediatra w Piszu i okolicy

Zdecydowanie polecam ,jest bardzo dobrym lekarzem.Zawsze stawia prawidłową diagnozę ,jest zainteresowany zdrowiem pacjenta.Dokładnie objaśnia na czym polega dana choroba u dziecka.

zna się na chorobach,miły i przystojny.zdecydowanie polecam p.Mazurka.aby było więcej takich lekarzy.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Potrafi rozpoznać chorobę nawet z niepełnymi objawami, co w przypadku mego dziecka uratowało mu życie. Wszystkie wyniki badań omawia na bieżąco z rodzicami, nie trzeba go szukać po gabinetach bo sam przychodzi i rozmawia z rodzicami, co rzadko zdarza się u innych lekarzy.Polecam każdemu z rodziców takiego pediatrę.

ogólnie uważam ze jest dobrym lekarzem potwierdzam ze jest miły,budzi zaufanie,trafnie ustala diagnoze i przepisuje odpowiednie leki(antybiotyk tylko w razie potrzeby) ALE NIESTETY TYLKO PRYWATNIE w szpitalu zupełnie odwrotnie.obojętny i już nie tak miły...wiadomo o co chodzi...

hay hitla ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Bardzo dobry lekarz, dużo ludzi go chwali i sama zauważyłam jak córkę badał że jest dokładny i interesuje się zdrowiem pacjentów nie tylko prywatnie. Z wyglądu miły sympatyczny i bardzo przystojny.

z czystym sumieniem polecam. Zdiagnozował skazę białkową w 4 tyg. życia mojego synka co uchroniło go przed przykrymi kolkami!!! Lekarz rodzinny nie zadał sobie trudu potwierdzenia tej diagnozy! Znam też kilka przypadków dzieci znajomych, które prowadzi ten lekarz i wszyscy są zadowoleni.Kompetentny, miły, super podejscie do dzieci. Rozmawia i wyjasnia

Wspaniały! Lekarz jakich mało... Super podejście, trafne diagnozy, skuteczne leczenie!! Mojej córeczce pomagaprzy każdej dolegliwości... Odkąd pierwszy raz pojawiłam się u Niego, nie mam zamiaru chodzić do innych lekarzy.. Cenię tego człowieka za to, że jest tak miły, uprzejmy, skuteczny... I to bez względu na to czy spotkamy się z nim w szpitalu, czy na wizycie prywatnej - a to się ceni , w tych czasach!!