lekarz Grzegorz Mazurkiewicz

Psychiatra

Zgadzam się z opinią powyżej. Prawdziwy lekarz z powołania! 2 lata temu podjęłam leczenie u Doktora Mazurkiewicza i ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji. Pan Doktor trafnie diagnozuje, umiejętnie dobiera leki, spokojnie i dokładnie tłumaczy wszystko pacjentowi. Jestem pod wielkim wrażeniem Jego cierpliwości, życzliwości i zaangażowania. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i nigdy nie spogląda na zegarek. W razie potrzeby mogłam liczyć na przesunięcie wizyty, a znajomą, która pilnie potrzebowała diagnozy, Pan Doktor przyjął po godzinach (choć była to długa wizyta diagnostyczna). Gabinet znajduje się w zacisznej ...

Zgadzam się z opinią powyżej.
Prawdziwy lekarz z powołania! 2 lata temu podjęłam leczenie u Doktora Mazurkiewicza i ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji. Pan Doktor trafnie diagnozuje, umiejętnie dobiera leki, spokojnie i dokładnie tłumaczy wszystko pacjentowi. Jestem pod wielkim wrażeniem Jego cierpliwości, życzliwości i zaangażowania. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i nigdy nie spogląda na zegarek. W razie potrzeby mogłam liczyć na przesunięcie wizyty, a znajomą, która pilnie potrzebowała diagnozy, Pan Doktor przyjął po godzinach (choć była to długa wizyta diagnostyczna). Gabinet znajduje się w zacisznej okolicy, co zapewnia pacjentom pewien komfort psychiczny, bo można się tu czuć anonimowo. Szczerze polecam!

Profesjonalizm życzliwość i umiejętność współpracy z pacjentem oto najważniejsze zalety doktora szczerze polecam

wspanialy lekarz psychiatra.cieple i ujmujace podejscie do pacjenta.zawsze trafne diagnozy i zastosowane wlasciwe leczenie,lekarz bez ktorego oddzial psychiatryczny 4 WSZK na Weigla stracil bardzo duzo.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1