dr n. med. Grzegorz Michalczewskidr n. med. Grzegorz Michalczewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Grzegorz Michalczewski

Licówki
Chirurgiczne usuwanie zębów
Resekcje korzenie zębów
Odsłanianie zębów zatrzymanych

Lekarz godny polecenia, pełny profesjonalizm. Życzliwy i przyjazny stosunek do pacjenta. Bardzo polecam.

Świetny lekarz. Prace protetyczne na wysokim poziomie. Nic nie uwiera, nie przeszkadza, mają bardzo naturalny wygląd.

Wspaniały profesjonalista w każdym calu. Nawet gdybym bardzo chciał to nie mam do czego się przyczepić :)

Profesjonalne podejście do pacjenta, duże wyczucie i kompetencja. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i przyjazny, dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam wizytę

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Moja wizyta nie należała do łatwych, prostych i przyjemnych. Nie odbyła się w prywatnym gabinecie. Jednak podejście P. Doktora i jego kompetencje oceniam bardzo wysoko. Jestem wdzięczna za pomoc i ulgę w cierpieniu. Dziękuję bardzo.

Super podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, kompetentny i rzeczowy. Nie boi się trudnych zabiegów. Polecam.

Bardzo miły pan doktor. Leczenie bezproblemowe i bezbolesne. Koronki ładne i nie sprawiające sztucznego wyglądu.

Bardzo miły pan doktor. Leczenie bezproblemowe i bezbolesne.
Koronki ładne i nie sprawiające sztucznego wyglądu.