lekarz Grzegorz Mróz

Czytałem wywiad z doktorem Mrozem na temat jego ojca lekarza. Bardzo duże przesłanie. Tyle lat leczę się u doktora i zawsze pomógł. Duzo gada o chorobie. Tlumaczy i bardzo się angażuje. Jednak zachowuje dystans prywatny za co go cenie . Poprostu dobry sumienny i pokorny do życia człowiek. Doskonały lekarz.

Z 13 lat temu leczyłam się u tego lekarza, Jego diagnozy zawsze były trafne i po latach nawet nie pamiętałam dlaczego go lubiłam. Potem się wyprowadziłam, w podczas urlopu musiałam iść na wizytę z dzieckiem i tym razem nam pomógł. Super lekarz, świetne podejście do pacjenta trzeba tylko nadążyć za jego tokiem mówienia 😂

Lekarz nie szanujący czasu pacjentów, zdarza się że po 40 minut trzyma jednego pacjenta - zwłaszcza kobiety, przy zwróceniu mu grzecznie uwagi zachowuje się bezczelnie do pacjenta i narzuca zmianę lekarza. Brak słów👎

Bardzo świetny i godny polecenia lekarz, dobrze wychowany, miły i bardzo uczynny. Nie mam do niego jakich kolwiek zastrzeżeń.

Bardzo dobry kompetentny dokładny jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Jest godny zaufania. Potrafi wyleczyć. Polecam wszystkim

Bardzo dobry ,profesjonalny i skuteczny 😀Nie poraz pierwszy postawił właściwą diagnozę .wyleczył wiele osób