dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Cztery lata staralismy sie o dziecko i nic. Chodzilam do kilku lekarzy i zaden nie pomogl. W lipcu trafilam do dr.Mrugacza, a w pazdzierniku bylam juz w ciazy.Fakt, pieniazki jakie tam zostawilismy byly wielkie,ale bylo warto.Teraz nasz synek ma juz roczek. Jedyny minus to to , ze doktor ma tyle pacjetek , ze nie jest w stanie poswiecic kazdemu duzo czasu.Polecam go z czystym sumieniem. Dziekujemy bardzo za wszystko doktorze!!!!!!!!!!

Jestem pacjentką dra ponad 3 lata i zdecydowanie polecam leczenie w Centrum Bocian. Nie zgodzę się z opiniami, że dla dra ważne są tylko pieniądze. Dr Mrugacz to świetny specjalista, nie stosuje schematów, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, zawsze można się z nim skontaktować telefonicznie co dla mnie ma b. duże znaczenie. Atmosfera panująca w Centrum jest wspaniała, personel bardzo życzliwy i pomocny

Trudno właściwie znaleźć odpowiednie słowa, żeby opisać wdzięczność jaką z mężem czujemy do Pana Doktora Mrugacza. Dzięki niemu po zabiegu ICSI jestem w upragnionej ciąży. Jest najwspanialszym lekarzem jakiego spotkałam, lekarzem z powołania. Ma bardzo dużą wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim intuicję.Przyjeżdżają tutaj pacjenci z całej Polski. Jest najlepszy w tym co robi, ma indywidualne podejście do pacjentek, co stwierdzam na własnym przykładzie. Atmosfera w Bocianie jest bardzo przyjazna, dzięki personelowi kliniki. Panie pielęgniarki są miłe i troskliwe. Polecam w 100% tę klinikę. Dziękuję za wszystko. P.S. Jeszcze nikt, nigdy wszystkim nie dogodził. Być może są przypadki, że tylko cud może pomóc... ale to już nie do lekarza.

Ja również naczytałam się pozytywnych opinij i pojechałam do dr z nadzieją na postawienie trafnej diagnozy oraz podjęciu leczenia. Straciliśmy z mężem cały dzień na dojazd i kupę pieniędzy, a Pan doktor nawet nie raczył spojrzeć na moje poprzednie badania. Wręcz je zignorował. Badań było sporo to fakt, ale chyba dzięki różnym badaniom można przynajmniej spróbować postawić jakąś diagnozę, a nie na podstawie spojrzenia w metrykę lub powtórzeniu w klinice dr hormonów za cenę sporo wyższą. Wizyta trwała dosłownie kilka minut, a diagnozą, którą usłyszałam było " Ma Pani hormony niby dobre, ale niedobre, sporo lat i proszę przyjechać za miesiąc z 3 tysiącami". Nie wiem tylko w jakim celu? Może te pieniądze były potrzebne na wakacje dla dr? Dr dołożył wszelkich starań, abym się poczuła staro i beznadziejnie. Zawiodłam się i to baaardzo. Zdecydowanie nie polecam wizyty u pana dr. komuś kto nie chce być królikiem doświadczalnym i bez postawienia diagnozy lub nawet podstawowego sensownego wyjaśnienia sensu zabiegu poddać się in vitro w przypadku bardzo wczesnych poronień. A tak na marginesie, gdyby Pan dr poświęcił mi trochę czasu to zauważyłby, że moje hormony i badania z wiekiem nie zmieniły się, co potwierdza fakt, iż powodem niepowodzeń nie jest wiek. Reasumując straciłam sporo czasu, pieniędzy, zostałam sponiewierana i wiem tyle samo ile wiedziałam przed wizytą w Bocianie.

Jestem pacjentką od 5 lat - stymulacje, 2 IUI i 1 ICSI - synek 3 lata, wiele wizyt za mną i zawsze byłam traktowana jak księżniczka. Dokładnie tłumaczył procedure ale też słucha pacjentki i pozwala na wyrażenie swoejgo zdania. Odebrał moje dwa porody. Druga ciąza naturalna (tak jak doktor przewidział) Zawsze powtarzał ze będę w ciąży, nawet kiedy już wątpiłam. Nigdy nie pozwalał siępoddać. Z przyjemnościa chodzi się do niego na wizyty, Gdyby nie odległośc chodziłabym do niego co pół roku na kontrole. Po pierwszej wizycie można odniesc wrazenie ze ...

Po pierwszej wizycie można odniesc wrazenie ze namawia na in vitro, ale to błędne wrażenie. często, tak bywa ze i tak po wielu latach leczenia kończy się na ICSI i on chce zaoszczędzic nasz czas i pieniądze, a przeciez o to nam chodzi.
Jesli ktoś uważa ze zajdzie w ciąże bez in vitro i jest zawiedziony doktora podejsciem to niech się stara naturalnie - życzę powodzenia. takim parom nie potrzebny tak wysokiej klasy specjalista. To moje zdanie.
Nie każdemu odpowiada doktora poczucie humoru - mnie akurat tak i dodam ze nigdy nie jest wulgarny jak to czasem bywa u zwykłych ginekologów. Na poziomie, profesjonalista.

Z każdą wizytą było coraz gorzej. Nie tłumaczy, maxymalnie skraca czas wizyty, niecierpliwi się i najlepiej jakby kazdy podchodził od razu do in vitro, bo jest najdroższe. NIE NIE NIE!

Partacz, partacz, tylko kasa i kasa. Zwykła ciąża jego nie obchodzi bo za mało kasy.Rozwiązanie ciąży na PARKOWEJ Partacze!!!!!

Bardzo jestem rozczarowana wizytą u dr Mrugacza wizyta trwała szybko i bez większych wyjaśnień, jedyne co lekarz dobrze znał to cennik poszczególnych zabiegów, nastawiony na kasę nie polecam

bardzo polecam. byłem u wielu specjalistów ale to przerosło moje oczekiwania. rewelacyjne podejście do problemu. naprawdę bardzo polecam nie ma sensu szukać lepszego specjalisty bo nie znajdziecie. pozdrawiam

Miły i sympatyczny człowiek,lecz się myli stwierdził u mojego męża że ma słabe nasienie ze tylko kwalifikuje się do in vitro,jednak troche czasu sprawiło i witaminy doprowadziły do ciąży!