dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Kobietki, głowy do góry. Polecam zdecydowanie!!

Kobietki, głowy do góry. Polecam zdecydowanie!!

Zawiodlam sie po 1 wizycie, po tylu pozytywnych opiniach postanowilam pojsc do dr Mrugacza, jedyne co czuje, to zmarmowany czas i pieniadze, zaplacilam 520 zl za wizyte badanie usg i badanie hormonow dowiedzialam sie tylko ze nie widzi zadnego problemu i ze mam podwyzszony 1 z hormonow, za to samo u innego lekarza zaplacilabym 4 razy mniej, poza tym pielegniarka nie umiala pobrac krwi, pokula mi 2 rece, jedna boli mnie do tej pory i mam krwiaka, naprawde nie polecam, jesli nie macie na co wydawac pieniedzy, grubych pieniedzy to prosze bardzo, ja jestem strasznie zawiedziona, spodziewalam sie pomocy a zostalam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie

Najwspanialszy Lekarz, na jakiego trafiłam! Nie dość, że bardzo mądry i kompetentny, to bardzo życzliwy, miły, stworzył super atmosferę w Bocianie. Bylismy po 2 nieudanych transferach, u dr Mrugacza udało się ICSI za pierwszym razem! Polecac będę każdemu z najczystszym sumieniem!!!

Po 4 latach starań trafiłam do Niego. Cztery wizyty, trafna diagnoza, laparoskopia i w upragniona ciąża. Teraz mój mały Szymuś zaczął 5 miesiąc, a ja nigdy nie byłam szczęśliwsza.

Super lekarz, który daje nadzieję tym, którzy ją stracili... Jestem po 2 nieudanych programach w warszawskiej klinice Novum, a u Pana doktora udało się za pierwszym razem! Kompetentny i mądry człowiek, godny zaufania. POLECAM!

Najwspanialszy złoiek na ziemii uszczęśliwiający pary mające problemy z płodnością

z nietypowym poczuciem humoru, ale godny polecenia!

z nietypowym poczuciem humoru, ale godny polecenia!

bardzo ale to bardzo mądry i dobry lekarz jestem już na 3 programie i więże ze to się kiedyś uda mam nadzięje ze nam pomorze spełni oczekiwanego małego bzika.

lekarz super skuteczny - doówd 12 misięczny bobas ;-)

lekarz super skuteczny - doówd 12 misięczny bobas ;-)

ja jestem po pierwszej wizycie, od ponad roku nie mogę mieć upragnionej fasolki i do tej pory nie wiedzialam dlaczego, teraz przynajmniej wiem. Pan doktor wzbudzil we mnie ogromne zaufanie i nadzieje. Nie ma problemu z ktorym On by sobie nie poradzil. a przy tym jest naprawdę sympatyczny, taki ludzki! a wiec pozostaje mi zaczać leczenie i czekać na wyniki.